Sand Love-kapitola 1

29. dubna 2008 v 17:51 |  Povídky
Po nekonečně dlouhých pěti měsících bezúspěšného hledání se Sakura s Narutem a Tanjou,milou plavovlasou dívkou s čokoladovýma očima,kterou potkali při hledání Sasukeho nedaleko Zvučné, zpět domů.
Sakura se rychle vydala pozdravit svou učitelku a vzor Tsunade,Naruto běžel obhlídnout co se změnilo a chudák Tanja zůstala osamoceně stát...nakonec se rozhodla prohlídnout si vesnici a vykročila směrem ke středu vesnice.Když se pozdravila s většinou obyvatel vydala se k lesu,kde narazila na Sakurou s Tsunade.Sakura je představila a po seznámení zavedla TAnju do jejího pokoje úplně nahoře ve vysokém domě,kde se Tanji velice líbilo.
Se Sakurou se staly nejlepšími přítelkyněmi a s Narutem,kterému se Tanja velice líbila,se časem stali kamarádi...a ze všechny dobrá trojka,se kterou se nikdo nechtěl dotat do křížku.
Tsunadejim udělovala jednu misi za druhou,až jim jednou dala misi do Písečné,která se Narutovi velice líbila,těšil se až zase uvidí sváho přítele Gaaru.Tsunade,protože je to prý dležita mise jim přidělila za vůdce Kakashiho,kterého by dávno nepotřebovali,ale neprotestovali(radši).
Třídenní cesta jim utekla jako voda při vyprávění Tanji o její taktice,kterou stejně mění podle situace,která nastala.do Písečné dorazili v pořádku a s předstihem.Kazekage je přišel přivíta až k bráně a jak se pořádně přivítal s Narutem a jeho týmem odvedl je na společnou večeři ,při které se všichni výborně bavili.Po večeři je Tamri,sestra Gaary,zavedla do pohodlných pokojíků -Sakura s Tanjou a Naruto s Kakashim...
Všichni si mysleli,že tato mise bude spíš výlet,ale pouze jne do té doby než je ráno zavedli na okraj vesnice,který byl doslova srovnaný se zemí....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama