Sand Love-kapitola 2

29. dubna 2008 v 18:47 |  Povídky
Naruto se zděsil,Sakura vyloženě zírala a Tanja jen nevzrušeně pozorovala skázu,kterou vesnice potkala.Kakashi byl natom s Tanjou stejně tenhle obrázek viděl už tolikrát,že mu to ani nepřislo divné.Ale věděl jedno-s tímhle nemají Akatsuki nic společného,tohle by .
Po diskuzi,ve které stejně nic nevyřešily se rozhodli rozhlídnout po okolí.Na poprvé nenašli nic...napodruhé jim pomohli Kakashiho psi a našli cár tmavě zeleného pláště.Pomocí Pakkuna poté vystopovali hořící oheň v lese kde leště před chvílí někdo byl.
Najednou jsou plně zaneprázdněni všelijakými výborně vymyšlenými pastmi,že si ani nevšimnou,že Tanja zmizela....vyhýbají se statně a když to náhodou nestihnou tak mají ssebou přece lékařského ninju,ne?
Sakura si všimne jako první ,že Tanja zmizela..a okamžitě se od ohniště vzdálí a snaží se ji najít,což ovšem není žádný problém,protože hluk ,který se rozlíhá dokola nemůže být nikdo jiný než ona....najde ji nedaleko.Když vyšla a vylesněnou mýtinu zústala stát jako opařená....nikdy dříve nic takového neviděla....katana,kterou se ohaní protiník Tanji se ani nezastaví... Tanja nestačí uhýbat...Sakura ji chce první pomoct,ale pak jí dojde ,že na někoho s katanou v ruce,nemá sílu...musí jen přihlížet naprosto vyrovnanému boji....když se tanji konečně podaří zbavit svou soupeřku katany zdá se,že má vyhráno...ale opak je pravdou...soupeřka ma velikou sílu a navíc není tak unavená,takže je ráda ,že taktak uniká ranám,které ji mijí opravdu o vlásek...jak se setmí se Tanja pokusí o útěk...napoprvé se to nepovede,ale pak už doběhne do vesnice a sklátí se přímo přes překvapeným Gaarou....
Z bezvědomí se probere až po dvou dnech,ale sále se necítí dobře....vystřídá se u ní hodně návštěv...ale s nikým nemluví.Až když ji přijde navštívit Gaara,pokusí se zvednout....ale znova spadne do bezvědomí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama