Sand Love-kapitola 5

30. dubna 2008 v 19:48 |  Povídky
Na druhý den ráno se Tanja vzbudila ještě za tmy,a přestože si myslela , že je vzhůru první,ale jakmile došla ke hradbám,kde chtěla dokreslit svůj včerejší obraz,všimla si ,že její místo jí obsadil někdo s mírně rozcuchanými vlasy.Zastavila se a s vylučovací metodou se snažila zjistit kdo to může být.
Došla k závěru,že ani Naruto,ani Kakashi ,ani Sakura to nebude,ale kladla si otázku,kdo tedy…Nakonec jí to nedalo a šla si sednout vedle…. ,,Jak jsem mohla zapomenout na Gaaru?"uvědomila si , až pochopila kdo to je…Gaara se mírně usmál,ale Tanja to neviděla protože kousek slunce,vykukující spoza velké písečné duny,umožňuje vidět pouze obrysy postav . Podle plánu vytáhla sešit nalistovala obraz,který chtěla dokreslit . Znova hrábla do batůžkua s nečekaným zjištěním zaklapla sešit a zahleděla se do pomalu vylézajícího slunce.
,,Proč nekreslíš?"vyděsil Gaara Tanju natolik , že málem letěla hlavou dolů z hradeb . Jakmile se narovnala odpověděla ,,Nemám čím."Znovu se oba zahledí do vycházejícího slunce,které se oběma velmi líbí a také jim něco připomíná,ani jeden neví co.
, ,Miluji východ slunce!" prolomí ticho Gaara . A znovu se zakouká.
,,To jsme dva" povídá si Tanja sama ze sebou,protože ji Gaara vůbec nevnímá . Ticho vládne ještě dlouho,dlouho než slunce stoupne až nad obzor a než je ze snění probere Kakashi,který chce zadat novou misi,ale nejprve si potřebuje promluvit s Tanjou. Doslova ji odtáhl bokem,aby je nikdo neslyšel.
,,vím,že se o tom nechceš bavit a já to plně beru,ale teď to potřebuju vědět,ne pro sebe,ale abych mohl skrátit délku pobytu a aby se nikomu nic nestalo!"
,,Ale…" Tanja nestačí dopovědět ani slovo ,když ji Kakashi skočí do řeči
,,Já nechci slyšet žádný ale , ani nic jiného než vše co o nich víš!!"
,,Moc ne , byla jsem tam jen jeden měsíc,potom jsem kvůli častým rvačkám,ve kterých jsem já sama proti pěti nebo šesti holkám neměla šanci,byla nucena opustit tuto skupinu. Všichni jejich členy jsou jak roboti , není lehké s nimi bojovat,ani vám to neradím,vždy používají katanu. Každé jejich čtrnáctidenní stanoviště se nachází poblíž vody , většinou vysoko v korunách stromů.Ale jestli neznáte přesné stanoviště,nikdy je nenajdete……"
,,A ty to stanoviště znáš?"
,,Ne už nejsem jejich členem několik měsíců. Ale můžem počkat , až si zase do vesnice příjdou pro jídlo !"
,,No ale to je na dlouho... "pochybuje Kakashi o její taktice
,,A my nemáme čas?" setře ho Tanja a dodá ,, Navíc to moc dlouho trvat nebude,protože bez jídla dlouho nevydrží….počítám tak den,dva, než se zase objeví."
,,Dobrá zajdu to oznámit ostatním..jdeš se mnou?"
,,Ne,musím ještě něco zjistit a připravit se na souboj."Kakashi odpochoduje a Tanja se vrátí ke Gaarovi,stále sedícím na stejném místě.
,,Kdy tak zaútočiil na vesnici poprvé? "
,,Asi před týdnem…"
,,A nevíš kdy asi…jako ráno nebo večer?"
,,Ne ,ale zeptej se Temari , ta to má na starosti.." Tanja se zvedne chvíli kouká do písku a když zjistí ,že stejně nemá cenu zůstat ,rozejde se najít Temari . Ani nemusí hledat dlouho,Temari se prochází uličkou směrem k nim….
,,Ahoj Temari ,promiň,ale potřebovala bych vědět, v kolik hodin vás zhruba napadli."Temari chvíli zapřemýšlí ,, No asi kolem desáté,ale nevím to jistě,ale určitě už byla tma." Tanja poděkuje a jde do pokoje se připravit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama