Květen 2008

Moje krátká jednorázovka....(nepatří to k síle osudu)

28. května 2008 v 9:22 Povídky
Ze severu si s mými tmavými vlasy pohrával ledový vánek.Po hrudníku mi stékal proud krve a slz.Seděla jsem vysoko na skále,oheň za mnou tiše praskal a já tušila,že tohle bude moje poslední hodina.Slunce zapadalo a svými červenými paprsky dělalo z tmavé krajiny krásný,romantický a pro mě poslední večer.
Nevadilo mi ,že umírám,na tuhle chvíli jsem čekala celý život,ale že mě zabil člověk,kterého jsem milovala.
V lese pod skálou se ozvalo zavytí vlka.Tyto zvířata jsem měla nejradši,zaposlouchala jsem se do táhlého tónu a všechno ve mně se uklidnilo.Krev už mi promočila všechno oblečení a nešlo mi krev zastavit.Rána kousek nad hrudníkem byla moc velká na moje schopnosti uzdravovat.
Slunce už bylo z půlky schované a mě zpomaloval tep.Ztratila jsem už spoustu krve,začala se mi motat hlava a svět před očima byl najednou naruby.
Moje poslední myšlenky patřili Sasorimu,útěk z Akatsuki byla moje největší životní chyba.Do teď toho lituju.Ikdyž mi bylo v Konoze dobře,nikdy jsem nikomu neřekla,kdo doopravdy jsem,ani kde jsem byla před příchodem do Listové.Nemohla jsem Akatsuki zradit a přitom jsem byla za zradu smrtelně zraněna.
Věděla jsem ,že je Sasovi bezcitný,jenom jsem netušila,že to bude právě on,kdo skončí můj hnusný život.V hlavě jsem si přehrála ranní souboj.Slunce už nebylo skoro vidět,jen velká záře mi rozmazávala poslední pohled na krajinu.Můj nitkovitý tep se ztrácel úplně.Asi to bude lepší……

Síla osudu-kapitola 2

27. května 2008 v 20:03 Povídky
K bráně jsem doběhl jen o dvě minuty později a to děvče muselo hned otravovat,,To neumíte chodit včas?"zamumlala si pro sebe,protože kluci se smáli mému učesu a ,make-upu, z bahna.,,Umím,ale záleží na tom kam."usmál jsem se lišácky(tak na rande bych přišel možná i s předstihem).,,Pojďte.Musím si to umýt."zamířil jsem ke studánce.Ostatní mě sice následovali,ale ta holka se nápadně courala.Umyl jsem si obličej a sedl naproti nim.Když jsem viděl,že se kluci pořád smějí,začal jsem si vytahovat z vlasů větvičky.,,Ja jsem Mareo."začal jsem v představování,když už jsem vipadal o něco normalněji.,,Já Nikko."usmál se kluk s nazelenalými vlasy a modrými oči.Já Hideaki."pokračoval hnědovlasý kluk,ale ta holka pořád mlčela.DOcela mě už štvala.No nic,tak jí pomůžu,,A ty se jmenuješ jak?"otočil jsem se přímo na ni a ona mi koukala do očí,jak kdyby spadla z marsu.Mlčela,ale její nádherné černé oči by řvaly.Vypadala tak nevině.
Zpoza stromu se vynořila vysoká dívčí postava,,Aiko vystřel."ozval se jemný hlas,ale velmi tvrdě.Trošku jsem nechápal,ale jedno vím.Ta dívka se jmenovala Aiko,pěkné jméno.,,Promiňte,ale musela jsem něco zařídit.Aiko mě na chvíli zastoupila.Doufám,že jsem vám nechyběla.A propo ,já jsem Minako."usmívala se holka s dlouhými černými vlasy.Aiko se zvedala a jen se otočila,pohlédla na mě a zamračila se na Minako,,A nemáš zač ségra."pokračovala v cestě.Byly si hodně podobné,ale Aiko mi přišla sympatičtější.
,,Areo-sensei,kdy budeme mít první misi?"vyrušil mě z uvažování Nikko s úsměvem.,,Až se líp poznáme a budu znát vaše schopnosti."odpověděl jsem popravdě.,,Můžeme to rovnou vyzkoušet."postavila se Minako do bojovné pozice.V očích jí zaplál sharingan.Trochu mě to udivilo.Z klanu Ichiha jsem znal pouze Itachiho z misí.Nikko se zvedl vypadal nejsilněji v taijutsu.Pár pohybů a i přes její sharingan,ležela na zádech.S Hideaki a Minako to dopadlo podobně.Tomu šlo zase dobře genjutsu.Soubj mezi Nikkim a Hideakim byl na dlouho,nakonec,ale stejně vyhrál Nikko.,,Jste dobří!" pochválil jsem je.NIkdo však nebojoval s kunaiemi a ni shurikeny.,,Chce to pár tréninků a možná dostaneme první misi.BOjoval už někdo z vás s kunaiemi a shurikeny?"vyzvídal jsem podrobnosti jejich ,umění,.,,Jo já."ozvala se ta pravá.,,Já taky,ale moc mi to nešlo."dodal Nikko.,,No,já pomalu nevím co to je."zčervenal Hideaki,ale aspoň někdo je upřímný.No dnes si dáme padla.Zítra v devět na cvičišti.Ukončil jsem první naši schůzku.Jediné co si asi zapamatovali,bylo moje jméno,no,ale aspoň něco.
,,Čau Kakashi,no tak to jsi ještě dopadl dobře."smál jsem se svému kolegovi,když jsem viděl otisk Tsunadiné ruky na jeho tváři.,,Hahaha"dal si na to led.,,Promiň."sedl jsem si vedle něj na naši lavičku,ale to jsem asi neměl dělat.Jakmile se moje pozadí dotknulo lavičky,rozjely se jí nohy a my skončili na zemi v zajímavé pozici.Kakashi jen zaúpěl,chudák,když to schytala i lavička.Pomohl jsem mu na nohy.CElý rozlámaný se odploužil domů.Následoval jsem ho až k měmu baráku.Asi chce být sám.DOšel jsem domů a okamžitě se skácel na pohovku,ta se po de mnou naštěstí neozpadla,zatím jenom zavrzala.
Před očima se mi ,ani nevím z jakých důvodů,objevila Aiko.Za svůj život jsem se nezamiloval ani jednou.No však co,je mi dvacet.
Přestože byly teprve čtyři hodiny odpoledne,nějak se mi chtělo spát.Přemohl jsem se a šel si něco uklohnit na zub.CHleba,sýr a rajče.Sedl jsem si na parapet a začal se cpát.Venku se nedělo nic zajímového a tak jsem to dojedl a šel si lehnout.Aiko oči mi nedaly spát.Ještě v deset jsem si četla pak se mi povedlo konečně usnout.

Obrázky k povídce

27. května 2008 v 18:23 Obrázky
Sai,Sakura,Naruto a Sasuke
Mareo
Naruto(upe pěkný,jsem si nemohla pomoct)

Síla osudu-kapitola1

26. května 2008 v 19:46 Povídky
,,Když jsem byl malý ,bojoval jsem s jedním ninjou a ten mě málem přizabil."vysvětloval jsem Kakashimu ,kde jsem přišel k jizvě na krku.,,Aha"pozoroval, co se děje venku.
Seděli jsme u něj v pokoji.Bylo asi osm ráno,když jsme si takhle povídali.Vybavení jeho pokoje bylo unikátní.Jedna postel,okno,stůl,pár poliček s fotkami a polička se třemi knihami.Má už je přečtené alespoň stokrát,ale stále je čte znovu.Najednou se z nudy zvedl a zahrabal v šuplíku u stolu.Vytáhl nějaký malý sešitek,po chvíli mi došlo,že to bude asi album.Na první straně byl velký strom a nápis HATAKE.
Kakashi zalistoval mezi fotkami ,aby mi ukázal jeho tým.Chvíli jsem pozoroval fotku.Zaujal mě kluk se žlutými vlasy,nápadně podobný Minatu,,TO je syn čtvrtého?"nemohl jsem si odpustit otázku,,Říká se to,ale není to potvrzené."odpověděl mi Kakashi.,,A jak se jmenuje?"koukal se po fotce.,,Naruto,vedle něho je Sakura a nakonec Sasuke."odpověděl bez pohlédnutí na fotku.Prohlídl jsem si dívku s růžovými vlasy a zamračeného maníka s černou kšticí na hlavě.Tvářil se dost uraženě,no neřeším,však se s nimi seznámím.,,A to byl jediný tvůj tým?"zavřel jsem album.,,Ne dal si Kakashi nohu přes nohu a smutnýma očima pozoroval dění venku.,,Ještě jsem byl v jednom týmu.Vedl nás Yodaime."vzal mi album a našel fotku ,kde byl jako malý ,ještě s jednou holkou,klukem a Minatem.,,Hele,ale tady máš tu čelenku jinak."zkontroloval jsem podobu.,,No to má taky svůj důvod."zavřel oči a opřel si hlavu o stěnu.,,Chceš o tom mluvit?"zeptal jsem se trošku jemněji,aby to nevypadalo blbě.,,To je jedno."odmlčel se ,aby si to přehrál v hlavě.,,Když jsem byl malý ,bojoval jsem s Obitem o Rin. Byla jediná holka v našem týmu,byla krásná a silná.Nikdy jsem se od té doby nezamilovval."Kakashi vyprávěl ještě hodinu.DO vyprávění jsem byl totálně zažranej. Zajímalo mě to.Připadalo mi to jak nějaká pohádka bez konce.Nechápal jsem dobře ty vztahy,ale byl jsem si jistý,že má toho za sebou o hodně víc než já,a to je jenom o deset let starší.Už chápu ,proč pořád tak znuděně znechuceně kouká.Odbylo devět hodin.Kakashi se odmlčel,,Měli bychom jít,Tsunade bude zase naštvaná."nahodil svůj úsměv,docela jsem se divil.Po tom co mi vyprávěl jsem měl málem slzy v očích,ale udržel jsem je.
Zvedli jsme se,Kakashi ještě schoval album a pomalu jsme šli ke cvičišti.Už z dálky šel slyšet povyk a řev.,,Vy dva jste se našli."zašklebila se na nás prsatá hokage na uvítanou.Zařadili jsme se k ostatním senseiům a poslouchali její keci. No teda někteří to poslouchali. Například mě to totálně nudilo,radši jsem pozoroval napjaté obličeje malých ninjů.Pohybovali se po cvičišti,jako figurky po hracím poli.Seskupovali se do sedmi trojic.Když už se jí to líbilo,začala přidělovat senseie. Byl jsem poslední.Prý tým sedm.
Došel jsem k týmu a postavil se mezi ně.Ze zadu jsem si je prohlížel.Jedna černovlasá holčička a dva kluci.No ,to bude. ,,Rozchod."rozezněl se Tsunadin hlas po okolí.Všichni se lekli,ale jakmile se vzpamatovali,byli v čudu.,,Hej."zařval jsem ještě na dálku,aby mě slyšeli.Všichni se naráz otočili,nechápavým výrazem,co po nich chci.Zkusil jsem nahodit úsměv,,v jedenáct u brány."vymyslel jsem si čas.Přikývli ,ani jsem nemrkl a už byli pryč.Jemně jsem se usmál a šel ke Kakashimu.
Ten byl rád,že už se ho to netýká.Za chvíli došel jeho tým.Sakuru jsem poznal.Naruta už bych nerozeznal ad Minata,ale Sasuke si nebyl vůbec podobný,a nebo,že by tak zbělal a změnil účes.Nevím no.,,Tak to je můj tým.Naruto,Sakura a Sai."Ukázal postupně na všechny členy.,,Jsem si říkal,že tohle Sasuke nebude."usmál jsem se a Sai udělal to samé,ale vypadalo to trochu podivně,ale co….
,,Mareo!"ozvalo se za mnou moje jméno.Tsunadin hlas jsem poznal.Mrknul jsem na Kakashiho,ten mi naznačil,že mě počká na naší oblíbené lavičce(jak jinak než při čtení)a já musel za hokage. Šel jsem za ní ,jak na popraviště,vůbec se mi nechtělo.,,Tě nekousnu."bouchla mě do zad,,Potřebuju s tebou mluvit,pojď,půjdem se projít kolem lesa."ukázala mi cestu.Šli jsme pomalu,ona mlela a mlela,nejradši bych jí něčím zacpal pusu.Pozoroval jsem souložící veverky,párkrát jsem přikývl a někdy se i zasmál.,,Ty mě nevnímáš."došlo Tsunade o co se snažím a shodila mě do křoví.Tak,tak jsem to ustál a ze srandy žduchl i jí.Nečekala to a sletěla přímo do největšího keře ,co tam byl.Celá zrudla nasraností a chtěla mě asi žduchnout na oplátku,uskočil jsem a ona sletěla podruhé.
Vyhrabala se z křoví a začala si vytahovat větvičky z vlasů.Vypadala ,jak indiánka a já jsem vybuchl smíchy.Kdyby mohl pohled zabíjet ,tak jsem zmasakrovaný.No radši jsem zdrhl.Tsunade mě ale okamžitě doběhla a podkopla nohy.Natáhl jsem se přímo xichtem do bláta.Sedl jsem si,Tsunade se svíjela smíchy ,ale sama vypadala podobně.Vytáhl jsem z kapsy kapesník,abych si mohl utřít alespoň oči.,,Nechme toho."utírala si Tsunade slzy smíchu.
Zvedli jsme se a pomalu šli k vesnici.Každého koho jsme potkali,jsme totálně vylekali.Docela zábava.Nikdo ani nepoznal že je to hokage. Oba jsme se zapatlali od bahna a dali si větvičky do vlasů.Ve vesnici na nás všichni zírali jak na zjevení.Došli jsme k lavičce.Kakashi mě poznal,ale z Tsunade měl šok.Chvíli vyděšeně zíral,ale o to více vybuchl.Tsunade rodla.Čekal jsem ,kdy mu vrazí,ale hodiny mi oznámily alarmující čas-11:00-,,Musím,čau."nechal jsem ho na pospas raplící hokage.


Sand Love-kapitola 24-KONEC

22. května 2008 v 19:35 Povídky
ZA NĚKOLIK LET
Z dvacetileté,malé a přátelské Tanji se stala tichá,arogantní a obávaná paní.Jako kazekage vedla Sunu výborně,všechny útoky.Jako kazekage vedla Sunu výborně,všechny útoky nových i starých členů Akatsuki byly bezvýznamné.Vždy je bez milosti pozabíjela.Jakmile měla katanu v ruce,neměl nikdo šanci.Ikdyž byla výborná kazekage lidi je brali, stejně jako Gaaru ,za někoho jiného než jsou oni.Přátele nehledala,žádné ani nechtěla.Jediné co jí zajímalo,teda kromě vedení Písečné,byly západy slunce,Gaarův hrob a řetízek s přívěškem na krku.Nosila ho stále u sebe a nikdy ho nesundala,až na dobu kdy se jí roztrhl.Vždy to obrečela,vyměnila si řetízek,ale přívěšek zůstal stejný.
Nevynechala ani jeden západ slunce,někdy ho dokonce nakreslila.Ale když srovnala svoje obrázky z dětství z těmito,byl to obrovský rozdíl.Když byla malá kreslila vše veseleji a dětinštěji,ale tyhle byly vždy smutné , symbolizovaly konec,slzy a smutek.Na papír dokázala přenést všechny své pocity.Po pokojových stěnách měla Gaarovi portréty a různé kresby západů slunce.
Úsměv na její tváři neviděl nikdo od jeho smrti,avšak ani slzy.Před lidmi se vždy přemáhala a nedávala najevo žádné své pocity,kromě nenávisti k Akatsuki.
Všechny zprávy z Konohy,jako třeba oznámení sesazení Tsunade a prosbu o pomoc ,házela rovnou do koše.Jedna zpráva ji však doslova zaskočila.A to oznámení Kakashiho pohřbu.V hlavě si vybavila matný portrét svého senseie. Na pohřeb chtěla jít a hned,jenomže nemohla Sunu nechat bez vůdce.Vytáhla tak alespoň jeho obrázek,co kreslila v nemocnici.Četl na ní knihu.Vzpomínka jí na rtech vykouzlila malý úsměv,který však okamžitě zničily slzy a stesk.Zapálila svíčku a zamumlala si modlitbu.Z venku se linul červený svit zapadajícího slunce.
Pomalu se odploužila na hradby.Za ty roky tam měla vysezené místo.Sedla si a slzy jí ,jako obvykle,smáčeli tvář.Z pláče vybledlýma očima se dívala jak se slunce schovává.Tentokrát ten západ doopravdy symbolizoval konec.Konec Kakashiho života.
Spánku moc nedala.Prohlížela si znaky na stěnách a vzpomínala co jí o nich Gaara říkal.Našla jeho složitý znak a hned vedla svůj.Představovala si jaké by to bylo,kdyby byl ještě s ní.Kolik by měli dětí a jak by byli šťastní.Při těchto představách ji chytl záchvat stesku,,Zítra to bude už dvacet let co zamřel."uvědomila si,jak čas letí.Zavřela oči a pokus o spánek se jí po dvaceti minutách podařil.Spala neklidně,každou chvíli se probouzela z nočních můr nebo s křečí v noze.
Tato noc byla pro ni strašná.Když ve tři hodiny ráno nemohla vůbec usnout,vydala se na ranní trénink.V temných uličkách našlapovala jemně na špičky a svírala jí vzpomínka na Gaaru. Došla na cvičiště.Chvíli cvičila s katanou a pak i nějaké jutsu.Za chvíli ji to přestalo bavit a když si vybyla svůj smutek,vydala se zpět domů.
V pokoji si rožnula lampičku,vytáhla sešit a uhel a začala se slzami v očích kreslit.Tahy uhlem se postupně měnily v nádherný obrázek.Bylo tam zarošené okno,na kterém bylo vyznačeno srdce.Za ním zapadalo slunce.Podepsala ho svým uměleckým podpisem TG a obraz schovala na obvyklé místo.Dala se do papírování.Strávila nad tím celé dopoledne i kousek odpoledne.Na večer se vydala na prohlídku svojí vesnice.S nikým se nevybavovala a kam šla,vždy měla cestu volnou.
Na Gaarovu počest vyvěsila černý prapor.Z nudy si přečetla Kakashiho oblíbenou knihu.Po jedné stránce ji znova zavřela a dala na své místo na poličce.
Se zjištěním blížícího se západu slunce ,se vydala k hradbám.Vyšla nahoru a vyjímečně si lehla.Zavřela oči a vzpomínala.Červené vlasy modré oči a polibky byly to jediné na co si stoprocentně pamatovala.
Chvíli po tom co se slunce schovala za duny písku ,vyhasla i jiskra Tanjiného života.Nenásilnou smrtí zemřela ve stejný den jako její láska ,akorát o 20let později.Najednou se ji ulevilo.Smutek i stek přešel a nenávist také,zůstalo jen prázdno.
,,DO její podoby ji změnila láska a čas.Jako výborná kazekage dokázala za 20let,udělat z Písečné velkou a prosperující vesnici.Při útoku ji bránila i při možnosti smrti.Přestože byla jiná než vy,měli by jste si ji zapamatovat,už proto co pro vás udělala.Měla by navždy zůstat v našich srdcích ."ukončil svůj proslov se slzama v očích Naruto.
Tanja byla pohřbena vedle Gaary. Alespoň jeden sen se jí splnil-budou navždy spolu.
KONEC

Sand Love-kapitola 23

20. května 2008 v 19:25 Povídky
Sundala si čelenku a vlasy se jí rozložily po nahých zádech až po hladinu rybníka.Stála skoro v polovině,ale voda jí byla pouze po pás.Ranní voda byla příjemně osvěžující a když se rozsvítilo slunce ,příjemně jí ohřálo.Trochu si zaplavala a když jí začala být zima vyhrabala se na břeh.Mokré vlasy jí vysušoval vítr.,,Sasori."žduchla do něj jemně ,aby se probudil.Nic ,ani se nepohnul.Tanja se podivila a zkontrolovala mu tep.,,SASORI!"zatřásla s ním o něco víc.Ani se nepohnul.Neznala ho nějak extra dobře,ale brala ho jako přítele.Už druhý člověk ,kterého ji Pein zabil.Nenávistně se zvedla a vydala se na sever od úkrytu.Slzy potlačovala co to šlo a když doběhla k nějaké skále zahlédla někoho v černém plášti s červenými mráčky.Zaběhla zpátky do lesa a vydala se za ním.Poznala Itachiho. Kousek za ním stál Pein. V očích se jí probleskla nenávist a katana v jejích rukách byla vysoce nebezpečná.Odlesk světla přímo do jeho obličeje se jí povedl,úplně ho to oslepilo.
,,Sežer si to."vyběhla z úkrytu a probodla ho.Itachi jen taktak uskočil.Pain zmizel.Itachiho se jí povedlo ještě zranit zmizel taky.,,SRABI!"zařvala na celé kolo.Posekala ještě všechno trávu okolo sebe a když se před ní objevila veverka, málem jí taky sejmula.
Uslyšela rachot.Rozběhla se tím směrem.Uviděla bojujícího Orochimara ,Kakashiho ,Gaie a Leeho.,,Co se děje?"trochu se zklidnila.,,Jsi slepá?"procedil mezi zuby Lee v boji.Orochimaru se na ni jen zaksichtil .Kakashi to schytal na plné čáře.Tanja ho zachytila těsně nad zemí .,,Nechci přijít o dalšího člověka."zamumlala si a dala se do boje.Plná síly a nenávisti ho hodně zranila,avšak ten hajzl byl stále čilý a rychlý všichni ztráceli sílu a pomalu už se nemohli pohnout.Tanja ho i rozpůlila ,ale nebylo jí to k ničemu,za jejími zády uslyšela hlas.,,Jsi dobrá."její katanou projela chakra. Chvíli koukala na to co se děje.Poznala Sasukeho už po hlase,,Co?Jdeš mi pomoct?"Neotočila se od souboje.,,Měl bych?"smál se Sasuke.,,No mohl bys."otočila se a prohlídla si ho.Neměl už přiblblou mašli ani trapnou sukni.Když zaraženě koukala na Sasukeho schytala ránu až se skátila na zem.Okamžitě ale stála na nohou a stěží bojovala.Najednou se Orochimaru přestal hýbat a odpadl.Udiveně pozorovala dění.Chakra z katany vyprchala a Tanja jí vrátila do pouzdra.Šla ke Kakashimu. Zvedla ho a pomalu se vydala směrem do Konohy. Každou chvíli musela odpočívat.,,Ti pomůžu" ozvalo se jí za zády.,,Nechci !!"zabručela a znovu se vydala na cestu.Kakashi se probral,takže to měl lehčí.Sasuke se male nenechal odbýt a vzal Kakashiho z druhé strany.
Do Listové došli beze slov za dvě hodiny.Všichni se starali o Sasukeho a Kakashiho.,,Tsunade-sama?"poklepala jí na rameno.,,Ano?"otočila se na ni a pomalu se procházeli k lesu,,Gaara mě určil jako jeho nástupce.Nevím,ale asi to přijmu."koukala po kamenách na zemi.,,To je dobrý nápad…..budeš mi chybět."ukončila debatu a odklusala.Tanja si odcourala pro věci a vydala se do Písečné.Rozloučila s Listovou a vyběhla.Nikdy už nechtěla nikoho odsud vidět.Už se pomalu stmívalo.Utábořila se kousek od Konohy a pozorovala západ slunce s potoky slzami v očích.Rozdělala si oheň ,hlady už jí kručelo v břiše.Kunaiem ulovila nějaké zvíře a pomalu si ho opékala.Najedla se slané pečeně.Spát nemohla,všechno se jí honilo hlavou-smrt Gaary,Saoriho a hlavně odchopd z Konohy. Nakonec usnula kolem deseti hodin večer.Nic se jí nezdálo,měla po dlouhé době klidé spaní.

Sand Love-kapitola 22

19. května 2008 v 20:09 Povídky
Otočila ji vzhůru nohama a na dlaň ji vypadl stříbrný řetízek s přívěskem.Prohlédla si ho.Narubové straně byly vyryty iniciály T+G.Slzy jí stále tekly po tvářích velikou rychlostí a triko už měla na ždímání.
Najednou za sebou uslyšela kroky.Ani se neotáčela.Věděla,že to není Gaara,ale neměla sílu.,,Tak co,líbí?"sedl si vedle ní ten chlap co jí obálku dal.,,Jo,ale nevím co to znamená."hrála si s řetízkem mezi prsty.,,Ukaž,zapnu ti ho."Vzal jí ho z rukou a přiložil k výstřihu,aby ho mohl připevnit na její krk.,,Je to čínský znak znamenající lásku.Nechal ti ho udělat,jako dárek k narozeninám."díval se na hvězdy se zasněným výrazem.,,Moc tě miloval."řekl a otočil se na Tanju.,,Než umřel měl jedno přání."znovu se zakoukal do zářících diamantů daleko od nich.
,,Jaké?" otočila po něm hlavu a tmavýma očima se mu zakoukala do jeho zestárlých modrých smutných očí.,,Chtěl ,aby ses stala kazekage místo něj."Prohrábl se v kapse a vytáhl nějakou listinu.,,To je oprávnění.Jsi vyjímka a je na tobě jak se rozhodneš.Když tak příjď za mnou a vyřídíme to." Tanja ani nekývla.Nechtěla tady zůstat,ale bylo to jeho poslední přání.Slzy jí stále stékaly v potůčcích až do výstřihu a smáčely jí triko.,,Mě taky chybí."utřel si jednu slzu stékající po jeho vousech dolů.
,,Jdu si lehnout."vstala Tanja a vydala se dolů z hradeb.Šla pomalu.Každým krokem se rozhodovala,jestli zůstat nebo jít.Její bývalý pokoj byl obsazený a za Temari se jí jít opravdu nechtělo.,,Půjdu k Narutovi."rozhodla se a pomalu změnila směr chůze.
Klepání na dveře ho vzbudilo během chvíle.,,Co se děje?"promnul si oči a pustil jí dál.,,Můj pokoj je obsazený a já se potřebuju vyspat,jak vidím máš tu jednu postel navíc.Vadilo by ti kdybych.."rozmluvila se ,,Ne,vůbec."lehl si znovu. A zavřel oči.
Tanja si sundala mokré triko a také se zašila pod deku.Narutovo švidrání jí tentokrát bylo ukradené.Zachumlala se hluboko pod deku a snažila se usnout.Chrápání jí trochu rozesmívalo ,ale nebylo jí do smíchu.Měsíc osvětloval temný pokoj a hvězdy navodily nostalgickou situaci.,,Ne!"vrazila hlavu do polštáře a brečela.Vydržela to půl hodiny,ale nakonec usnula.
Zdál se jí sen o Peinovi,vraždě Gaary a pohřbu.,,Neeeee!"zazněl hlasitý výkřik chvilku po páté hodině ranní.Tanja se probudila sedě s rozkouslým retem a slzami v očích.Naruto si také sedl a pozoroval co se děje.Mžoural nemohl otevřít oči a usínal v sedě.
Tanja se oblékla.,,Pa. Vrátím se za týden."políbila ho na čelo,přikryla ho a vyšla ven.Slunce se pomalu klubalo nad obzor,ale byla trochu zima.Naskočila jí husí kůže,ale zvykla si.Vyrazila z brány bez ohlédnutí a běžela přímo k úkrytu Akatsuki.,,Ty hajzle."křičela do kilometrů prázdna a písku.Běžela stále rychle,ale už ne tolik,jako předtím.Znala dobrou zkratku,takže tam byla ještě ten den večer.
Nikdo tam nebyl.Prošla celý úkryt.Našla známky krve vedoucí do jedněch ze dveří.Vytáhla katanu a otevřela je a zděsila se při pohledu na zkrvaveného Sasoriho .,,Co se stalo?"klekla si k němu a ošetřila mu rány.Vzala ho kolem ramen a odnesla ho k nedalekému jezírku.Umyla mu zaschlou krev.,,Co se stalo?"zeptala se se slzami v očích,,šéf?"posadila se vedle něj.Sasori přikývl.,,Já ho zabiju."zvedla se nenávistně a odklusala zpět do úkrytu.,,Počkej!Šel kamsi za Orochimarem."zakřičel za ní.Vrátila se a sedla si vedle něj znovu.Z nenávisti se zase dostala do pláče.Sasori byl trochu mimo,,co je?"snažil se to pochopit.,,Zabil Gaaru."popotáhla a opláchla si obličej.,,Aha."zamumlal si pro sebe,protože ho nemohla slyšet.,,A co se stalo,že takhle zřídil tebe?"obrátila se na něj.,,To je jedno."snažil se zvednout.,,Seď."řekla mu ,když byla snaha marná.,,Přespíme tady.Co říkáš?" podala mu ruku ,aby se mohl zvednout.,,Jak chceš."Vyhrabal se na nohy.
Popošli hlouběji do lesa,Tanja rozdělala oheň a na chvíli se vypařila.Sasori si ohříval ruce a koukal na západ slunce.Tanja dělala to samé až na to ,že seděla vysoko na jednom stromně ,aby lépe viděla.
,,Tady jsi."usmál se Sasori ,když viděl štíhlou vysokou siluetu.Nemluvila .Přinesla dvě ryby,nabodla je na klacek a začala je opékat.,,Nemám hlad."odmítl večeři Sasori.,,Jak chceš."sedla si naproti a cpala se malou rybičkou.Hlady už málem švidrala. Najedla se a lehla si na záda.Nechtěla už brečet,ale při pohledu na stále ještě červenou oblohu jí slzy tlačil do očí,,Tanjo?"ozval se Sasori.,,No…."zakuňkla a opřela se zády o kmen stromu.,,Jaké to je milovat?"překvapil ji nepochopitelnou otázkou.Koukala i se jí zastavily slzy.,,Pěkné i strašné."odpověděla pochvíli.,,Aha."zavřel oči Sasori a dělal ,že spí.Tanja ještě dlouho koukala na hvězdy až oba usnuli.

Sand Love-kapitola 21

17. května 2008 v 12:10 Povídky
Po hale se ozvala rána.Tanja už spala přes osm hodin a okamžitě stála na nohou ,aby zjistila co se děje.Zvuk se ozval od jedněch dveří.Pomalu se plížila s katanou v ruce.Otevřela dveře a začala se smát Sasorimu ,jak sbírá střepy sklenice a talíře.,,Co to děláš?"ptala se,při zjištění,že není v nebezpečí.Sasori se začervenal,,Nic zajímavého." Pozvedal všechny střepy a hodil je do koše.,,Aha."usmála se Tanja a šla se podívat ,jak je venku.Sasori tam ještě něco kuchtil.
,,Tady je krásně."oddychla si ,když vylezla na sluníčko a jemně pofukoval vítr.Rozpustila si vlasy ,aby je nechala vlát po směru vánku.Sedla si ke stromu a dívala se jak po dlouze krouží ptáci a veverka poskakuje po stromě.Slunce nebylo vysoko nad obzorem a ještě mělo červený odstín.Zavřela oči a vybavila si Gaaru-Jeho červené vlasy,modré oči,jemné polibky.Strašně chtěla být s ním.Zvedla se a šla si pro věci.
Dala si katanu na záda,svázala vlasy do copu,,Co tu chceš?"ozval se nepříjemný hlas z jejími zády.Otočila se.,,Jak jsem mohla zapomenout,že chybí Pein."nadávala si v duchu.,,Ta je tu se mnou."přišel Sasori se snídaní(jestli se tomu dalo tak říkat).,,Jo a proč má tohle?"strhl jí čelenkou se znakem Konohy. ,,Dej to sem."vytrhla mu to z ruky a uvázala si to zpátky do vlasů.,,Táhni!"ukázal na východ.Tanja si dobalila věci a beze slov odešla.
Šla pomalu a ještě nebyla daleko od úkrytu a uslyšela výkřik.Neotočila se.Běžela domů.Celou cestu jí vrtalo hlavou co se stalo.Misi nesplnila.Přežili to tři.(možná dva)Do Kohohy doběhla s klidem a zašla za Tsunade.,,Brý den."pozdravila jako obvykle.,,Ahoj."pozdravila poprvé za dobu co je Tanja v Konoze hokage. Byla otočená k oknu a její hlas zněl dost smutně.
,,Mise splněna."oznámila jí po minutě ticha a chtěla jít.,,Tanjo počkej."Otočila se na židli.Po její tváři stekla jedna slza ,kterou utřela do rukávu a zvážněla.,,Jak jsi byla na misi Tak Písečnou napadli tři členové Akatsuki…."chtěla něco doříct.,,Ne.to není možné."pochopila o co jí jde.,,Ale vždyť jsem je zabila."nechápala nic.Slzy jí tekly po tvářích velkou rychlostí a smáčeli jí oblek.,,To bylo asi než se vrátili.Yuuhi mi všechno řekla.Je mi to moc líto."nemohla se Tanji podívat do očí.,,Musím ho ještě vidět."řekla a zmizela.,Počkej."volala za ní Tsunade,ale Tanja už jí neslyšela.
Okamžitě se vydala do Písečné.Běžela bez přestávky.Vítr jí vysoušel slzy a pohazoval s vlasy.Strhla si čelenku a hodila jí na zem.Jednou se odrazila a zůstala ležet v dlouhé trávě.Nechtěla už nic jiného než být s Gaarou.
Dorazila na poušť. Slunce bylo přímo nad ní a pálilo jí do zad. Běžela stále rychleji ani nevěděla kam.Cestu neznala,běžela podle srdce.Před setměním se vynořila velká brána Písečné.zpomalila,jemně našlapovala do měkkého písku a pozorovala černé vlajky na hradbách.Vešla do vesnice a když viděla všechny v černém ,jak stojí v řadě na konci je Temari vedle rakve,rozběhla se.
Všichni se po ní otáčeli.Prošla kolem Sakury s Narutem. Ani se na ně nepodívala.Šla už pomalu a doufala,že se spletla,že v rakvi není Gaara,ale někdo jiný.Že ho ještě uvidí.Že s ním bude do smrti.
Došla k rakvi.Ležel v ní Gaara ve svém obvyklém šatu,byl už studený a měl zavřené oči.Zhroutila se.Všechen se svět jí zmizel.Padala k zemi a doufala,že už se nikdy nevzbudí a nebo,že je to jen jedna z jejích nočních můr.
Temari stála s Kankurem za rakví.Naruto přiběhl na pomoct Tanji. Profackoval jí ,aby se vzbudila a donesl jí vodu.Sakura za ní nepřišla.Nechtěla,změnila se.Tanja ji vidět nechtěla.Bránila se poslouchání Temarinného proslovu.Zvedla se a šla na hradby.Zapadalo slunce ,sedla si na své oblíbené místo a koukala do červené záře.Připadala si jako by Gaara seděl vedle ní,jak kdyby znovu prožívala polibky s ním.Procházky nočním uličkami.Byli si hodně podobní a byli spolu šťastní.
Zvadla se a vrátila se zpátky.,,Byl to můj bratr,ale přesto jsme si byli cizí.Všichni jsme ho brali za monstrum a nespolečenského člověka…."měla stále proslov Temari.,,Ale za tohle on nemůže."zakřičela Tanja na celé kolo.Všichni se po ní otočili.,,Co čumíte. Nikdo z vás netoužil po tom ho znát ,tak si nestěžujte."stála pevně se slzami v očích.,,Kdo vlastně jsi?"ozval se nějaký chlap.,,Tanja."odpověděl za ní Naruto a postavil se za ní.,,Má pravdu.Gaara byl stejný jako každý z vás.Jenom to neuměl dávat najevo."zastal se jí.,,Ty jsi ta Tanja z posily proti Akatsuki?"vylezl a řady jeden vousatý chlap.Tanja přikývla.,,Něco ti pro tebe mám."Podal jí žlutou obálku s jejím jménem.Tanja si ji vzala a šla si ji přečíst na hradby.Pomalu se ploužila ulicemi jako ještě před několika dny s Gaarou. Vylezla na hradby a otevřela obálku.

Sand Love-kapitola 20

16. května 2008 v 20:52 Povídky
MEZITÍM
,,Kakashi,Kakashi.Rozděl nás do týmu."povykoval Lee.Kakashi se usmál a zapřemýšlel se jak to udělá.,,No tak Lee,Tenten a Neji je tým jedna.Choji,Ino a Shikamaru tým dva a.."chtěl něco říct,ale Gai ho přerušil.,,A my budeme třetí tým."chytl ho a Asuma kolem ramen.Kakashi obrátil oči vsloup ,ale neprotestoval,nemělo by to cenu.,,Za hodinu sraz tady."ukázal na velký kmen stromu naproti jim Asumo.Všichni přikývli a rozdělili si strany.Tým jedna šel nalevo, tým dva napravo a tým tři vyběhl dopředu.
Lee prohledal každý kout a rychlostí proběhl celý les.Dali si sraz na paloučku kousek od lesa.Za půl hodiny se tam sešli.Neji se od tama nehnul a prohledával okolí.Našel tým dva a tři,ale to bylo všechno.Lee začal vyprávět svou trasu a popisovat co všechno našel.Tenten už začala raplit.
,,Mohl by jsi držet hubu a jít hledat Orochimara?"přetekly ji nervy a hleděla na Nejiho co objevil.Byl zaměřený na jedno místo a pomalu ho pozoroval. Nakonec se otočil.,,Nevím kdo nebo co to je,ale nikdo z nás."řekl a vyrazil směrem k lesu.Tenten s Leem ho okamžitě následovali.
Kakashi ho zaregistroval také a tak se sešli při pozorování neznámého.Byl velmi rychlý ,takže mu stačili pouze Kakashi,Gai a Lee. Ostatní se pomalu vzdalovali.Když se Kakashi s Gaiem přiblížili ,oba zjistili ,že je to Sasuke.,,Co ten tu?"šeptal Gai.Kakashi pouze pokrčil rameny.Sasuke stále kličkoval,takže bylo těžké ho sledovat.,,Neji nás možná nenajde."zapřemýšlel se ,když Sasuke zahnul prudce vlevo.,,Kage-bushim-nojutsu."zašeptal a jeho klon čekal na ostatní.
Sasuke se najednou otočil a stál přímo naproti Gaiovy ,Kakashimu a Leemu(připravenému k boji).Za chvíli doběhl i zbytek.,,Namám na vás čas."zašklebil se Sauke a zmizel.Neji nemeškal a našel ho nedaleko u velké skály.
Okamžitě vyrazil.Ostatní nepřemýšlely a byli těsně za ním.Doběhly ta za minutku.Sasuke něco mumlal a když se vypovídal ve skále se objevily malé dveře.Vešel.,,Jdem?"ptal se Přibyle Lee. Kakashi pouze přikývl a vyrazil.
Doběhli těsně,dveře se hned za nimi zavřely.Před nimi byla dlouhá chodba a postěnách byly čáry a kruhy.Nevedla jiná cesta a tak se vydali na průzkum.Šli radši pomalu, aby se nic nestalo.Došli na rozcestí.naráz se na sebe všichni podívali.,,No tak já a Asumo jde tudy."vyřešil situaci Kakashi a vydal se na levo.Gai s týmem běželi na druhou stranu.
Ino už přešlapovala na místě srazu.,,Nemá to cenu ,jdu domů."rozhodla a vyrazila cestou do Listové.Všichni jí následovali.Shikamarovi ale vrtalo hlavou,kde jsou ostatní,,Měli bychom se vrátit.Asuma chodí vždy přesně."zastavil se a čekal až se vymáčkne Ino.,,Proč?"nechápala jeho rozhodnutí.,,Já se vracím."otočil se Shikamaru a běžel zpátky.,,Jdi si,my jdem do Listové,že jo?"otočila se na Chojiho.,,No,Shikamaru má asi pravdu.Já se vracím."rozběhl se za ním.,,Tss?"pohodila hlavou Ino a vyrazila domů.Běžela pět minut a začala mít strach.(no blondýna…)Najednou něco zašramotilo.Strašně se lekla a běžela velikou rychlostí za svým týmem.Jakmile je dohnala Choji vybuchl smíchy,,Prohrál jsi."smál se Shikamarovi.Ten se jenom zaksichtil a taky se smál udýchané Ino. Ta nechápala pomalu začala raplit. Jak červenala Choji se smál čím dál tím víc.,,CO SI O SOBĚ MYSLÍŠ?"zařvala na celé kolo,až se jí oba lekli.Chvíli zaraženě stáli,ale nakonec znovu oba vybuchli.Ino se jen zamračila a vyrazila.Oba jí následovali s hlasitým smíchem.,,Jste blbý,takhle se prozradíme."zamumlala si pro sebe Ino.,,No někdy má pravdu."uklidnil se Shikamaru a šeptal Chijovi. Ten jenom přikývl a taky se přestal hlasitě chlámat.Došli na místo srazu,ale stále tam nikdo nebyl.,,Rozdělíme se a prohledáme to tu."navrhla stále uražená Ino. Oba přikývli a rozutekli se do stran.
Tým Gai došel na rozcestí.,,Nebudeme se rozdělovat,zkusíme prvně tuhle stranu a kdyžtak se vrátíme.Co říkáte?"použil svůj nablýskaný úsměv.,,JO"odpověděli jednohlasně.Tenten si ještě sundala sponu z vlasů,aby věděla, jestli náhodou nechodí pořád dokola a okamžitě je doběhla.Po stranách byly dveře.Všechny prohledali.Byla tam jenom postel a někdy i stůl.Znovu narazili na rozcestí.Tenten našla svoji sponu a pomalu se vraceli k východu.
Kakashi s Asumem běželi po dlouhé chodbě se několika dveřmi,vybavení pokojů bylo stejné jako u Gaie. Postel a někdy stůl s židlí.Doběhli na konec chodby.Nikde žádné rozcestí ani dveře.Museli se vrátit.Pomalu se loudali k východu,když už viděli Gaie někdo šel za nimi.Naráz se otočili a se zjištěním,že je to Orochimaru na sebe pohlédli.Gai okamžitě doběhl i se svým týmem.
,,Proč má pořád tu trapnou mašli kolem pasu?"ptala se šeptem Nejiho.,,Nevím,asi aby mu nespadly spodky."odpověděl. Tenten vyprskla.Za chvíli ticha přišel Sasuke,,Tak vy mi nedáte pokoj?"usmál se.,,Neboj tentokrát nejsi středem zájmu.Zazubil se Kakashi na Orochimara.,,Hmmm…ani nevíš jak je mi to líto."odklusal Sasuke.
Kakashi začal bojovat.Orochimaru přišel k několika ranám,ale Kakashi byl na tom podobně,možná hůř.Všichni bojovali z plných sil.Byli přesila ,ale i tak prohrávali.Oroksicht přizabil Nejiho,Tenten a těžce zranil Gaie.Museli po dvou hodinách utéct.Vyběhli z úkrytu a okamžitě se utábořili,aby mohli vyléčit rány.,,Kurňa."kopl do kamene Kakashi a bolestí hopsal po jedné noze.Připravili tábor,došli pro vodu, a léčili Tenten ,Nejiho a Gaie. Lee se málem rozbrečel a proto byl pověřen,nalézt Shikamaru a zbytek.
,,Shikamaruuu!"řval po lese ,aby na sebe upozornil.První našel Chojiho a nakonec všechny tři.Cestou k táboru jim popisoval útok.Ino nevěděla,jak si zacpat uši,aby ho nemusela poslouchat.Shikamaru byl zažraný do popisování a Choji chroupal čipsy.
,,No konečně!" přivítali je s nadávkou.Tenten byla v bezvědomí.,,Asi to nepřežije."řekl smtně Kakashi.Leemu tekly slzy po tváři,Neji byl taky v bezvědomí,ale nebyl na tom tak zle.Krvácení se dalo zastavil a rána na čele způsobila pouze otřes mozku.Za to Tenten krvácela silně na břiše a noze.,,Uvidíme ráno."řekl Kakashi a přikryl oba dekou.sám si lehl a opřel se o strom.Lee si utřel slzy a také si lehl.Shikamaru Nevěděl co se děje,ale šel se projít.Ino ho nemohla nechat samotného a šla mu dělat doprovod.Choji si sedl k ohni a chroupal.Západ slunce ještě dramatizoval situaci.Vše bylo smutnější.
Gai se probral sedl si a znova usnul.Kakashi se ani nesmál.Nešlo to.Noc byla dlouhá.Delší než všechny jiné.

Sand Love-kapitola 19

15. května 2008 v 20:00 Povídky
Kiba se vezl na čilém Akamarovi a Tanja se orientovávala v krajině aby nezabloudili.,,Kolich jich je?"vymýšlela strategii Yuuhi.,,Pět"dopočítala se Tanja. Všichni zapřemýšleli.Tanja z ničeho nic zahnula prudce doprava.Ostatní si toho všimli za okamžik a dohnali ji.,,A kdo?"ptala se ještě z dálky Hinata.Tanja hrabala mysli,ale nakonec je vyjmenovala.,,Tak Itachi…Sasori….Zetsu a Pein."chvíli se odmlčela,,Jo a ještě Kisame."řekla dost nahlas ,až se všichni lekli.Yuuhi se znova zahloubala do taktiky.,,Jsme tu."zastavila Tanja. Všichni se rozhlíželi a nechápavě si prohlíželi skálu.
,,Ale tady nic není."odporoval Kiba po minutovém zkoumání .Tanja se zasmála a rozběhla se do prava ,,Neboj dočkáš se."řvala ,když ji už nebylo skoro vidět.Hinata s Yuuhi se vydali za ní.Kiba si sedl na Akamara a vydal se do leva.K vchodu dorazil první,nikdo venku nebyl.Slezl ze psa a mávl rukou ,jako povel ,sedni,.Akamaru poslechl.Ze zadu mu najednou někdo zakryl oči.,,Hinato."zasmál se a společně se všichni vydali dovnitř.
Tanja zamířila přímo k tlačítkům.Opatrně zmáčkla první a druhé tlačítko.Vchod se zavalil a na druhé straně se objevil malý otvor ,ze kterého prosvětlovalo jeskyni slunce.Všichni se pomalu plížili tím směrem.Kolem Tanjiné hlavy najednou prosfištěl kunai ,když doletěl do světla,ozval se bolestivý výkřik.
Kiba se s Akamarem rozběhl a Hinata s Tanjou ho hned následovali.Když doběhli do haly,oči jim na chvíli vypověděly poslušnost.Tolik světla naráz je úplně zaslepil.Po probrání uviděli mrtvého Zetsua a Sasoriho nad ním jak ho ošetřoval.Okamžitě se zvedl.
Z venku se ozval smích,,Asi dorazili ostatní."usmál se a postavil se do bojovné pozice.Yuuhi se na Tanju podívala ,,To zvládnu." ujistila ji o své síle.Sasori se usmál.
Když byla Tanja otočená vytáhl jeden svitek se svou loutkou.Když se Tanja otočila a když viděla ,že se snaží svitek rozdělat.Okamžitě vytáhla katanu a ohnala se po něm.Jenom to zasfištělo.Ničeho si nevšiml a zasmál se.,,Co to bylo?"a rozdělal svitek.Najednou měl v ruce dva kousky papíru.Úsměv se změnil v úžas.Tanja se jeho ksichtu musela smát.Sasori se urazil a vytáhl další svitek.Tentokrát to Tanja nestihla a před ní stála hnusná loutka pavouka.,,No fuj.Taky hnus."zašklebila se a jedním zásahem katany se škaredý pavouk sesypal k zemi.
,,To na mě plýtváš takovými šunty?"zasmála se.
Sasori schoval svého pavouka a stál.Tanja se k němu jedním skokem přesunula a katanu mu vrazila pod krk.Chvíli si hleděli do očí.Sasori se pousmál a něžně ji políbil ,až se mu katana trochu zaryla do krku.Malý potůček krve tekl po jeho hrudi.Když necítil odpor a Tanja dokonce oddělala katanu,líbal ji dost vášnivě.,,Co to dělám?"ptala se sama sebe Tanja..Nedokázala ho zabít.Natáhla ruku dozadu a pořádně mu vrazila ,aby vydržel být v bezvědomí do doby než odejdou.
Sasori se pomalu sesunul po zdi k zemi.Krev mu už tekla u z nosu ,,Alespoň to nebude nápadné."otočila se a šla pomoct Kibovi.
Ležel na zemi se zkrvavenou tváří.Akamaru mu ji olizoval a žduchal do něj čumákem ,aby se probral.Tanja se rozhlédla a se zjištěním,že to byla Itachiho práce hodila několik kunai za sebou na jeho směr.Jeden mu roztrhl plášť a druhý mu odřel tvář.Tanja se hravě vyhýbala jeho očím a hodně ho poranila.Itachi už neměl sílu a na boj na blízko byl levý.Radši se vypařil. ,,Srab."kopla do prvního kamene co viděla.
Sehnula se ke Kibovi a profackovala ho ,aby se probral.Povedlo se jí to.Kiba zamžoural očima a s Tanjinou pomocí se vyhrabal na nohy.Společně se vydali na pomoc Yuuhi a Hinatě proti Kisamemu. Hinatu hluboce poranil na břiše.Celá se sesypala k zemi.Kiba naznačil Tanji,že ji pomůže a okamžitě jí ucpával ránu.Yuuhi už byla taky unavená .Špatně se vyhnula a byla by už mrtvá,kdyby jeho útok na její krk nezastavila Tanja svou katanou.Yuuhi už odpadla.zhroutila se únavou.Tanja byla po dvou hodinách boje trošku ztahaná,ale tady šlo o život.Kisame jí několikrát poranil,byla celá zkrvavená a z posledních sil mu zabodnul katanu do hrudníku.Kisame vydržel chvíli stát jako ze železa,ale po chvíli mu vypadla katana z ruky a celý se zhroutil.Tanja to také nevydržela dlouho.Po stěně se doplazila ke Kibovi a taky se shroutila.Hinata silně krvácela a nešlo to zastavit.Kiba ji položil na Akamara,sedl si za ni a utíkali do Listové.
Yuuhi už si také trochu odpočinula,Tanja s Kisamem bojovali přes hodinu.Zvedla se bez zájmu běžela za Akamarem.Tanja byla natolik K.O., že se pouze zvedla ušla dva kroky a znovu si musela sednout.Opřela se,zavřela oči a pomalu usínala.
Najednou něco zašramotilo.Z posledních sil se postavila na nohy a vzala katanu,nikde se nic nepohnulo.Prohlížela si celou halu a když zjistila ,že je to pouze SAori,chvíli ho pozorovala,ale nakonec se jí podlomily nohy a omdlela.
Sasori se rozkoukal a utřel si zaschlou krev na obličeji.

Sand love18

13. května 2008 v 18:26 Povídky
Už v šest hodin brzy ráno se Tanja bez problému vyhrabala z nemocničního lůžka.Rameno ji sice stále trochu bolelo,ale už nekladlo takový odpor k pohybu.Vstala ,uklidila nepořádek v pokoji,postavila na malý stolek zrcadko a začala si česat dva copy.,,Už zase o rok víc.No ani to tak nevypadá."zasmála se a přestala si česat copy.odploužila se k oknu a pozorovala dění venku.Pod jejími okny prošlo několik lidí a malé dítě se psem.Pofukoval vlahý vánek a rozcuchal jí do půlky zapletený cop.Zavřela okna,převlékla se a vydala se pomalu domů.
Cestou potkala Gaie se svým týmem.,,Kam razíte?"zeptala se.,,Ale Tsunade zas otravuje."zasmál se Rock Lee a dobíhal ostatní.Tanja se jen usmála a pomalu se loudala dál ,do středu vesnice.,,Tanjo počkej!něco pro tebe mám."volal za ní známý hlas.Tanja se otočila a Kakashi do ní vpálil v plné rychlosti.,,Au.Neumíš dávat pozor?"žduchla do něj když se vyhrabala na nohy.Kakashi se usmál,,Sorry.Něco tu pro tebe mám."podal jí podlouhlou štíhlou věc .
Tanja se první ostýchala,,A k čemu to je?"zeptala se když ucítila,že je to na svou délku lehké.,,Nedělej,že dnes nemáš narozeniny."zasmál se,,No rozbal to."poradil ji ,jak kdyby ji to nenapadlo.Tanja roztrhla bílý papír a vytáhla nádhernou fialovou katanu.Na rukojeti měla draka a čepel byla lesklá a ostrá.
,,To nemůžu."vrátila Kakashimu katanu do ruky.,,Tanjo.To je dárek k tvé dvacítce.Ode mne ,Naruto a Sakury.Nech toho."pohrozil jí a vrátil ji zpět katanu.Tanja si ji beze slova vzala.Vytáhla ji a rychlostí blesku sekla za sebe.Strefila se do vysoké kytky.Ta stála ,vypadalo to ,že bez poškození,ale při menším zafoukáním větru,se skácela polovina stonku k zemi.Tanja utřela katanu a málem Kakashimu skočila kolem krku.Dárek dostala pouze jednou-když šla poprvé do školy,taťka jí věnoval novou katanu aby byla nejlepší.A to se mu povedlo-a byla strašně šťastná.Kakashi ji chytil kolem ramen a pomalu šli směrem k Tsunade.
,,Brý den."pozdravila při otvírání dveří.,,Jdete jako na zavolanou."mlela si zase Tsunade.,,Kakashi!"otočila se po loudajícím se senseiem,,Ty a Tanja jim pomůžete.Máte společnou misi.Zabít Orochimara."zatvářila se ,jako kdyby byli totálně neschopní.Tanja se zaksichtila a přikývla.,,Budete po dvojicích prohledávat krajinu a musíte najít jeho úkryt."všechny si pečlivě prohlédla.,,Na týmy se snad rozdělíte sami.Za hodinu máte sraz u hlavní brány."vyhodila je a ukázala na dveře.,,Tanjo ty počkej,musím s tebou mluvit."sedla si za stůl a trpělivě čekala až všichni odejdou.,,Co rameno?"zvedla se a přemístila se k oknu aby viděla co se venku děje.,,Ještě mě někdy zabolí,ale nemůžu ležet a čekat.Proč?"povídala si sama ze sebou,protože Tsunade byla zažraná do krajiny.
,,Jo a všechno nejlepší."otočila se z ničeho nic až se Tanja lekla.,,Děkuji."byla slušná.,,Pro tebe mám trochu jinou misi.Víš kde je úkryt Akatsuki?"vrátila se zpátky na židli.,,Ano"odpověděla nechápavě Tanja.,,Zvládneš je sama zabít?"vysvětlila ji trošku účel její mise.,,Nevím."odpověděla po pravdě.,,Vezmi si s sebou nějakého ninju z vesnice.",,Třeba Kakashi?"usmála se.,,Ne ten už má misi."zhatila jí plány.,,Ale já nikoho jiného neznám."prohlížela si smutně linoleum.,,Tak já ti někoho přidělím."prohrabala se listy na stole.,,Hmm…..no tak co třeba Kiba?"vytáhla trošku pokrčený papír.,,No a víš co?"podívala se na Tanju.,,Přidáš se k nim do týmu a bude to vaše společná mise."usmála se a papír znovu zahrabala.,,Shizune." Jen co se její výkřik rozlehl přicupitala jmenovaná.,,Zavolej mi tým8."poručila jí.Shizune se usmála a zase odcupitala.,,Nemůžu jít sama?"zeptala se,protože je neznala a nechtěla se s nikým seznamovat.,,Ne,je to moc riskantní."zašklebila se Tsunade a v tom okamžiku vešel do dveří tým 8 s Yuuhi v čele.,,Čau" pozdravila Tsunade.,,Mám pro vás novou misi.Tohle je Tanja,půjde s vámi,dobře ovládá katanu a genjutsu. Máte za úkol zneškodnit Akatsuki ."shrnula vše do dvou vět.
Byli tři.Postupně se s Tanjou seznámili.Hinatu si hodně oblíbila a Kiba se jí docela líbil,ale víc se jí zamlouval Akamaru. Všichni si docela padli do noty.Dali si deset minut na připravení a vyrazili pod vedením Tanji k Akatsuki úkrytu.
V Písečné bylo docela rušno.Přesně v poledne do vesnice vtrhnuli Akatsuki.Gaara seřval Sakuru,jakt o že si jich nevšimla a šel bojovat.Trochu se divil jejich počtu.Byli jenom tři-Itachi,Kisame a Pein.Sakura bojovala s Itachim. Poranila ho n rameni a rozsekla mu plášť na zádech,který už změnil barvu z černé na červenou,protože zranění na rameni bylo dost velké.I v boji už slábl.Radši pomocí nějakého jutsu zmizel.
Kisame zabíjel každého ,kdo se mu vpletl do cesty.
Naruto bojoval s Peinem,ale byl silnější.Měl rozříznutý ret a zraněnou nohu.Najednou se všichni Akatsuki vypařili.Zbyla po nich docela velká spoušť.Úklid dal na starost Sakuře.Byl dost vytočený.,,Ani uhlídat obzor neumí."nadával si Gaara pro sebe.Sedl si k oknu a pozoroval ,jak pomáhá s úklidem.Nakonec ho pohled na uklízející Sakuru rozesmál a šel si lehnout.
Kakashi se připravoval na cestu a šel se podívat za Tanjou.Prázdný pokoj ho udivil.Rozhodl se zeptat se Tsunade.,,Čau "pozdravil ,,Kde je Tanja?"Tsunade pozorovala dění venku a ani ho nezaregistrovala.Kakashi se naštval a šel ji poklepat na rameno.Sotva to udělal málem schytal facku,naštěstí se vyhnul a zeptal znova ,,Nevíš kde je Tanja?"usmíval se na vylekanou Tsunade.,,Poslala jsem ji na druhou misi."obešla ho aby si mohla sednout ke stolu.,,A jakou?"vyzvídal dál,,Zničit Akatsuki.Šla s týmem Yuuhi"vysvětlila mu.,,Ještě něco?" ,,Ne"otočil se a vyrazil ven.
,,Hm…Tak jinou misi.Ta mění názory snad podle nálady."zasmál se a si sbalit aby tam vyjímečně nebyl poslední.Zašel si ještě na ramen.Když se podíval na hodiny zjistil,že má dvě minuty zpoždění.,,Snaha byla."usmál se a běžel si pro věci.
Bafl batůžek a zdrhal k bráně.Když doběhl uviděl nasupeného Gaie a Asumu. Chtěl začít jednu ze svých oblíbených výmluv,ale někdo mu podkopl nohy,,Kde se touláš?"uklidnil se Gai a vyrazil.Všichni ho následovali.

Lamyyy

13. května 2008 v 15:44 | Reiko-Tanja-Kioko
Naše mála pomsta klukům.Ikdyž se to netýká Naruta ,nemůžu si odpustit to sem nedát.Kukněte!Zde

Kakashi

13. května 2008 v 11:25 Obrázky

Sand Love-kapitola 17

12. května 2008 v 18:09 Povídky
Tanja byla v bezvědomí celý den.Krvácení se podařilo zastavit,ale musela odpočívat.
Tsunade si vyslechla celou misi do detailů od Kakashiho a přemýšlela ,jak vrátit Sasukeho do Listové.Nevěděla jak už to má udělat.Všechny možnosti selhaly.,,Jsem asi blbá."řekla si a vymýšlela něco jiného.
V Suně se nic nedělo Sakura se co dvě hodiny střídala s Narutem na stráži a jinak koketovala s Gaarou.Ten ji nechtěl ani vidět,většinou se jí vyhýbal.Zhnusila se mu.Nemá rád zrádce.Odpoledne doletěl pták z Listové. Gaarovi přinesla okamžitě zprávu Temari. Četl ji nahlas.Když to dočetl omdlel.Temari ho polila skleničkou vody a pomohla mu na nohy.,,No vidíš co to s tebou dělá."vyčetla mu lásku.,,Hele já jsem normální člověk,tak ze mě nedělej robota."osočil ji a šel se projít na vzduch.Hlava se mu motala a musel se přidržovat zdi aby nespadl.Bál se o Tanju. Nevěděl o sní je.Hlavou mu proběhla myšlenka vydat se do Listové,kterou jakožto kazekage musel zavrhnout.CO by dal za minutu s ní,co by dal za jediný polibek za jediný úsměv.Pomalu se loudal vesnicí.Každý koho potkal ho pozdravil nebo jen smeknul.Bylo mu to nepříjemné.Radši se stěží vyškrábal na hradby a pozoroval ptáky kroužící nad vesnicí.
Ticho narušil Naruto.Sedl si vedle Gaary a začal povídat.,,Máš tady pěkné holky,to bych bral být kazekage této vesnice." usmíval se.Gaara v duši pěnil.,,A co ty?"drknul do něj žertovně.,,Já nic."zvedl se a nakvašeně odešel ,,Nikde nemám klid."zamyslel se ,kam by se mohl přesunout.Nakonec zašel do pokoje sedl si na židli a probíral se papíry.Když nic nenašel přemístil sena postel a přemýšlel nad tím jak se asi má Tanja a co jí je.
MEZITÍM
Listovou probíhal lehký vánek a vletěl i Tanje do pokoje.Spadla váza a Tanju to vzbudilo.Škubla sebou a chtěla se zvednout.Ucítila odpor v rameni a radši si lehla.Kakashi se zvednul od čtení a šel uklidit střepy.jak ho Tanja zaregistrovala na tvářích vykouzlil i přes bolet úsměv.Když to všechno uklidil úsměv ji vrátil.Tanja se znovu pokusila se zvednout,ale zase spadla.Zaúpěla bolestí a už se nehýbala-radši.Bylo pozdě odpoledne.,,Kakashi?"otočila se na znovu začteného Kakashiho.,,CO by jsi potřebovala?"usmál se.,,No v mém pokoji na stole leží sešit a uhel,donesl by jsi mi ho prosím?"zaškemrala.Kakashi se beze slov zvedl a zašel pro onen sešit.

,,Děkuji."usmála se na něj ,když se vrátil a začala kreslit pokoj.Nebylo na něm nic zajímavého,ale na památku si ho nakreslila.Když se nudila zaujal ji pohled na Kakashiho začteného do knihy.půl hodinka a portrét byl hotov.,,Prosím."podala své dílo Kakashimu.,,Líbí?"dodala otázkou.Kakashi nevnímal,byl zcela ponořený do děje knihy.Tanja se naštvala a bouchla ho do hlavy.Kakashi vyletěl jak čertík z krabičky.,,CO je?Co se děje?" Tanja se smála.Když zjistil,že se nic neděje sedl si.,,Něco pro tebe mám."zasmála se Tanja a znovu mu podala výkres.,,Hmmm…pěkný…Kdo to je?"zažertoval Kakashi.Tanja ho vzala za slovo.,,No takový jeden pablb z Listové."zasmála se ,,No dovol?"polechtal ji.,,Au"ukončila hrátky výkřikem.,,Promiň."řekl soucitně a prohlížel si sám sebe při čtení.,,To nic."usmála se.
Slunce zapadalo.Tanja se vyhrabala na nohy a doplazila se na malý balkónek.Kakashi ji přistavil židli,ale Tanja si nesedla.Zasněně koukala do sluníčka.Myslela na Gaaru. Slzy ji chladily rozpálený obličej a oči se jí zavírali.Když se slunce schovalo ,pomalu se plížila zpět do pokoje,ale kousek od postele omdlela.Kakashi ji zvedl na postel a nechal spát.Šel si také lehnout.Byl dost znavený-z toho neustálého čtení.
Poraďte mi prosím-chcete happyend nebo smutý konec?

Sand Love-kapitola 16

12. května 2008 v 17:22 Povídky
O klidném spánku se nedalo mluvit,Zetsu každou chvíli kontroloval , co se děje v okolí úkrytu a Kakashi musel Tanju hodně krát vzbudit,aby se neprozradili.Když se několikrát ujistil o,že tam nikdo není Itachi a Sasori někam vyrazili.
,,Kam jdou?"zeptala se Tanja Kakashiho,jako by byl vševědoucí.,,Nevím.Buďto je půjdeš sledovat nebo hlídat úkrat. Vyber si."nabídnul jí.,,Jdu za nimi."zašeptala a byla v tahu.Pomalu se plížila za Itachim,který se každou chvíli otáčel.Kakashi by šel sní,jenže musel hlídat.Možná propustí Rya.
Naruto se Sakurou se vzbudili brzy ráno a okamžitě vyazili. Cesta už byla bez problémů.Po měkkém písku se jim běželo dobře a v Písečné byli za hodinku.Gaara je jako vždy přišel přivítat,ale byl jako tělo bez duše,teda spíš bez srdce.Pořád myslel na Tanju.Se zjištěním,že má TNAja jinou misi málem omdlel.Naštěstí ho Naruto pohotově chytil.Sakura byla velmi milá.Gaaara se jí líbil hned po Sasukem a když věděla,že ho mít nemůže,proč nezkusit druhou možnost.Tanja jí nechyběla.Tameri ji vzala mezi sebe a Sakura byla celá šťastná.Naruto měl hned první den hlídat.Pořád mu vrtalo hlavou proč dostali tuto misi,když jim nic nehrozí.Chvíli zpochybňoval Tsunadinu inteligenci,ale nakonec usoudil,že je dobré,když je poslala na prázdniny do Písečné.
Itachi a Sasori se dostali k řece.Sedli si na kameny a čekali.,,Na co ti dva můžou čekat?"přemýšlela Tanja z dobrého úkrytu v koruně stromu.Něco si pošeptali.Tanja se zhrozila,,Asi o mě ví…."málem spanikařila,ale jejich smích jí ujistil,že je dobře schovaná.,,No to jsem mohla čekat.Vždyť jsou pomalu slepí."usmála se a spadl jí velký kámen ze srdce.Z levé strany se rýsovala postava s katanou,odhadovala Tanja .,,No konečně,jsem myslel,že se nedočkám"řekl Sasori a zvedl se.,,Čau Kisame."plácl ho po zádech Itachi.Kisame se jen usmál a pomalu se blížili k lesu.Něco zašramotilo.
,,Vylez!"řekl Sasori bez otočení.Z křoví se vynořila větší postava s trapnou mašlí kolem pasu.Tanja vyprskla.Itachi ji asi slyšel,,Ty taky."ukázal na místo jejího úkrytu.Tanja se vyhrabala a skočila na druhou stranu vedle Sasukeho.Ani se neotočil.Oba naráz vytáhli katanu.Pak se na sebe tázavě podívali.Radši nemluvili.Nechtěli prozradit ,že se nikdy v životě neviděli.Tanja věděla,že Sasuke chce zabít Itachiho. Ale on nevěděl o co jde jí.
Kakashi mezitím netrpělivě pozoroval dění v úkrytu.Ryo vylezl a Zetsu s ním.Oba se vydali směrem,kam před chvíli vyrazili Sasori s Itachim.Ryo sse snažil osvobodil,ale nepovedlo se mu to.Kakashi běžel napřed.Když bylo na dohled pět postav zastavil.Poznal Tanju se Sasukem i Itachiho se Sasorim. Kisameho poznal až když se odrazil a skočil vedle Sasukeho.Ten se ani neotočil.Hypnotizoval Itachiho svým sharinganem.Tanja jen koukala do blba aby se nedostala do iluze. Rya Zetsu málem zabil,kdyby se nevyvlekl a neskočil na stranu Kakashiho a Tanji,neměli by proti nim šanci.Bylo to čtyři na čtyři.Kromě Sasukeho. Nikdo nechtěl bojovat.Stáli tam jak sochy a pomalu se pozorovali.Sasori jak nenáviděl cčekání,teď mu nevadilo.
Večer měla službu Sakura.Seděla na hradbách a pilovala si nehty.Gaara seděl o kus dál a jako vždy pozoroval západ slunce.Sakura se zvedla a procházela se kolem.Asi si myslela ,že si ji Gaara všimne,ale ten zasněne koukal do sluníčka.Sakuru to přestalo bavit.Po západu slunce měla padla.Šla se podívat za Narutem a když zjistila,že má jinou zábavu procházela se vesnicí.Gaara seděl ještě dlouho bez hnutí.Promítal si Tanjiny něžné polibky a úsměvy.Chvilky škádlení a chvilky ticha.Její tvář měl před očima jako živou.Když mu začala být zima,zvedl se a pomalu šel domů.V pokoji mu ji stašně připomínaly znaky na stěně.Nemohl usnout a nejradši by se ještě teď rozběhl za ní. Naruto se seznamoval s tamějšími děvčaty.Naplno si užíval volna.Prostě celý on.
Zatím
Stále se nikdo nehýbal.Bylo slyšet jen šumění listů v korunách stromů a vody v potoce.Klid narušilo až rychlé seknutí Sasukeho katanou.Itachi se mu kupodivu vyhnul a zmizel.Sasori ho nenechal samotného a za chvíli tam stáli pouze Tanja ,Kakashi,Ryo a Sasuke.Už se chystal taky zmizet až ho zastavil Tanjin výkřik. ,,Sasuke počkej."podíval se nechápavě co po něm chce.Schovala katanu a postavila podívala se na zapadající slunce.
Smutně mrkla po mizící záři a rozpovídala se,,O co ti jde?Proč se jednou objevíš a zase zmizíš?proč chceš zabít svého bratra?"Sasukeho všechny ty otázky překvapily.,,To je na dlouho a já nemám čas."vrátil katanu na své původní místo.,,Ty máš času dost,jde o to,že jsi srab."zakřičela na něj.Sauke se píchnul a katanu znova vytáhl,Mě nadávat nebudeš.ohnal se po ní.Tanja se tomu chtěla vyhnout,ale Sasuke byl moc rychlý-schytala to do ramene.,,Au."zaúpěla a zhroutila se. Sasuke zmizel.Krve vyteklo moc.Kakashi pohotově zacpal ránu a Ryo přinesl vodu z potoka aby ji probral.Kakashi ji vzal do náruče a odnesl do Listové.Cesta trvala deset minut,ale Tanja znova omdlela.Ztratila mnoho krve.
V Listové Tsunade sehnala lékařského ninju a snažila se ji vyléčit.Nešlo to.Zranění bylo veliké.Musela aspoň dva dny ležet a zotavovat se.Kakashi ji hlídal,kdyby se probrala aby se nezvedala z postele.Ryo se vrátil ke své práci.
Sasuke si přehrával souboj s Itachim a s neznámou dívkou.Bylo mu líto,že ji zranil,ale přece si nenechá nadávat.Radši si šel lehnout.

Mocinky veliká omluva

9. května 2008 v 8:00

Moc se vám omlouvám,ale kvůli dovolené teď nebude žádná kapitola.Pokračování až v pondělí


Anime

8. května 2008 v 14:00 Obrázky

Sand Love-kapitola 15

8. května 2008 v 13:44 Povídky
Vypadalo to jako nějaká tlačítka.,,Nesahej na to" křikl Ryo když viděl,že to Tanja chce zmáčknout.Všichni se vzdálili a Kakashi po tom hodil kunai tak ,že se zasekl přímo do tlačítka.Něco zadunělo a vchod se zavalil.Zašramotilo to znovu a na druhé straně se otevřeli dveře.Kakashi zariskoval a hodil druhy kunai po dalším tlačítku.Chvíli se nic nedělo,ale pak se za dveří ukázalo prudké světlo a nic.Kakashi použil stínový klon s obavami ,že je to past.Pomalu se plížili za jeho klonem a když se nikomu nic nestalo,začali našlapovat nahlas.
Ze šeré jeskyně se dostali do zcela prosvětlené haly.světlo je na několik sekund zbavilo zraku,ale když se vzpamatovali,uviděli sedět na lavičce přesně na druhé straně sedět tři osoby-Zetsu,Sasori a Itachi. Všichni s takovým nevinným úsměvem, pozorovali se dobrých deset minut.Sasori nespustil oči z Tanji,ta se mezitím postavila do bojovné pozice a vytáhla nablýskanou katanu.,,Hm…už vím , co děláš ve volném čase."usmál se Sasori , zvedl se a pomalu se postavil naproti Tanji .
Itachi seděl nehnutě a snažil se někoho dostat do iluze.Kakashi si zvednul čelenku,kterou měl přes oko ,ale měl ho stále zavřené.Tanja by se ráda podívala Itachimu do očí,ale věděla,že nesmí.Ryo jen civěl do blba. ,,Nemáš něco mého?"prolomil ticho Sasori s otázkou na Tanju.,,Ne"řekla sebevědomě a čekala co bude.Nedělo se nic,stále se pozorovali a čekali ,kdo udělá první tah.
Nikdo se do toho neměl.Nakonec se zvednul Zetsu a postavil se před Rya.,,Asi ho už bolí prdel z toho sezení."zasmál se Ryo a čekal útok,jenže oči mu sklouzli k Itachimu a ten ho dostal do iluze.
Kakashi,když na to přišel naznačil Tanji,že by měli potupně zdrhnout.Taja pochopila a okamžitě byli oba v tahu.,,To je teda inteligent."ulevila si, když byli v bezpečí.,,No jo,ale nemůžeme ho tam nechat a sai proti nim nic nezmůžeme."uvažoval Kakashi nahlas.,,Tak co teda budeme dělat?"zeptala se po chvíli přemýšlení Tanja,,Nevím."řekl zklamaně Kakashi,bylo to poprvé co tohle slovo od něj slyšela.
Naruto se Sakurou se už dostali na poušť.Párkrát spolu promluvili,ale jinak běželi potichu.DO Písečné to měli ještě doleko a navíc je stihla písečná bouře a museli se schovat.,,CO asi dělájí?"prohodila Sakura při bouři. ,,Nevím,ale myslím si ,že mají nějakou důležitou misi ,když Tanja nemohla jít s námi."řekl svůj nazor Naruto a dál oba mlčeli.Když bouře přešla,dali se znovu do běhu.
Kakashi se mezitím rozhodl pro samostatný útok.Tanju nechal spát a sám se vydal zachránit toho vysoce inteligentního Rya. Když vešel dovnitř haly,nikdo už tam nebyl.Objevil pár chodeb,ale nikde nic nebylo.Po hodinovém hledání se vrátil za Tanjou.
Ta ještě spala.Převalovala se z boku na bok a vydávala divné zvuky.Asi se jí zdála noční můra.,,ÁÁÁÁÁÁ"probrala se z velkým výkřikem,kterého se Kakashi lekl,až zavřel knihu .Tanji stékaly po tváři ledové slzy.,,Co se stalo?"zeptal se vyděšený Kakashi.,,Sama nevím."řekla a utřela si slzy.Řev vylákal z úkrytu Zetsua. Pomalu se ploužil a pozoroval co se děje.Když si ničeho nevšiml otočil se a vracel se zpět do úkrytu.
Tanja velikou rychlostí hodila kunai po jeho noze a vida,strefa.Zetsu jen zaúpěl a otočil se,aby zjistil kdo ho zranil. Nikoho neviděl ani neslyšel,radši rychle zdrhl. ,,Srab!"naštvala se Tanja a znovu si sedla.
Kakashi sbalil věci a rozhodl se poslat jeden svůj klon na průzkum okolí.Tanja se zvedla a vydala se zjistit k čemu slouží třetí tlačítko.Kakashi ji ze slušnosti doprovodil.Tanja se bez obav přiblížila tlačítkům,ale propadla se do nějaké temné díry.Kakashi také,byli u sebe dost blízko.Když se vyhrabali z divné pozice,nevěděli kdy jsou.Tanja zneužila nablýskané katany a odrážela světlo přicházejíci z vrchu na stěny.Objevili jedny dveře a neměli jinou možnost než se tam vydat.V té tmě neměli velkou šanci vyhnout se pastím,ale na štěstí tam žádné nebyli.
Z tmavé chodby se dostali na druhou stranu skály k jedné malé škvírce.Tanja se tama protáhla bez problémů,ale Kakashi potřeboval pomoct.,,Jdi dál."poručila mu a katanou zvětšila díru o několik centimetrů.Oba byli rádi,že se jim nic nestalo,ale stále nic nezjistili.
,,Jdeme radši připravit oheň."řekl Kakashi a vydal se do lesa.Tanja ho následovala jak pes na vodítku.Byla značně utahaná.Kakashi si sedl a začal znova číst.Tanja si lehla a s úsměvem usnula.Úsměv měla na tváři celou noc,zdál se jí krásný sen o Gaarovi .
Naruto se Sakurou se utábořili v převisu jedné ze skal,kterou po cestě potkali.Spali jak malý.Byli značně stahaní během.Ráno by už měli dorazit do Písečné.

Itachi a Sasuke

8. května 2008 v 11:10 Obrázky