Síla osudu-kapitola1

26. května 2008 v 19:46 |  Povídky
,,Když jsem byl malý ,bojoval jsem s jedním ninjou a ten mě málem přizabil."vysvětloval jsem Kakashimu ,kde jsem přišel k jizvě na krku.,,Aha"pozoroval, co se děje venku.
Seděli jsme u něj v pokoji.Bylo asi osm ráno,když jsme si takhle povídali.Vybavení jeho pokoje bylo unikátní.Jedna postel,okno,stůl,pár poliček s fotkami a polička se třemi knihami.Má už je přečtené alespoň stokrát,ale stále je čte znovu.Najednou se z nudy zvedl a zahrabal v šuplíku u stolu.Vytáhl nějaký malý sešitek,po chvíli mi došlo,že to bude asi album.Na první straně byl velký strom a nápis HATAKE.
Kakashi zalistoval mezi fotkami ,aby mi ukázal jeho tým.Chvíli jsem pozoroval fotku.Zaujal mě kluk se žlutými vlasy,nápadně podobný Minatu,,TO je syn čtvrtého?"nemohl jsem si odpustit otázku,,Říká se to,ale není to potvrzené."odpověděl mi Kakashi.,,A jak se jmenuje?"koukal se po fotce.,,Naruto,vedle něho je Sakura a nakonec Sasuke."odpověděl bez pohlédnutí na fotku.Prohlídl jsem si dívku s růžovými vlasy a zamračeného maníka s černou kšticí na hlavě.Tvářil se dost uraženě,no neřeším,však se s nimi seznámím.,,A to byl jediný tvůj tým?"zavřel jsem album.,,Ne dal si Kakashi nohu přes nohu a smutnýma očima pozoroval dění venku.,,Ještě jsem byl v jednom týmu.Vedl nás Yodaime."vzal mi album a našel fotku ,kde byl jako malý ,ještě s jednou holkou,klukem a Minatem.,,Hele,ale tady máš tu čelenku jinak."zkontroloval jsem podobu.,,No to má taky svůj důvod."zavřel oči a opřel si hlavu o stěnu.,,Chceš o tom mluvit?"zeptal jsem se trošku jemněji,aby to nevypadalo blbě.,,To je jedno."odmlčel se ,aby si to přehrál v hlavě.,,Když jsem byl malý ,bojoval jsem s Obitem o Rin. Byla jediná holka v našem týmu,byla krásná a silná.Nikdy jsem se od té doby nezamilovval."Kakashi vyprávěl ještě hodinu.DO vyprávění jsem byl totálně zažranej. Zajímalo mě to.Připadalo mi to jak nějaká pohádka bez konce.Nechápal jsem dobře ty vztahy,ale byl jsem si jistý,že má toho za sebou o hodně víc než já,a to je jenom o deset let starší.Už chápu ,proč pořád tak znuděně znechuceně kouká.Odbylo devět hodin.Kakashi se odmlčel,,Měli bychom jít,Tsunade bude zase naštvaná."nahodil svůj úsměv,docela jsem se divil.Po tom co mi vyprávěl jsem měl málem slzy v očích,ale udržel jsem je.
Zvedli jsme se,Kakashi ještě schoval album a pomalu jsme šli ke cvičišti.Už z dálky šel slyšet povyk a řev.,,Vy dva jste se našli."zašklebila se na nás prsatá hokage na uvítanou.Zařadili jsme se k ostatním senseiům a poslouchali její keci. No teda někteří to poslouchali. Například mě to totálně nudilo,radši jsem pozoroval napjaté obličeje malých ninjů.Pohybovali se po cvičišti,jako figurky po hracím poli.Seskupovali se do sedmi trojic.Když už se jí to líbilo,začala přidělovat senseie. Byl jsem poslední.Prý tým sedm.
Došel jsem k týmu a postavil se mezi ně.Ze zadu jsem si je prohlížel.Jedna černovlasá holčička a dva kluci.No ,to bude. ,,Rozchod."rozezněl se Tsunadin hlas po okolí.Všichni se lekli,ale jakmile se vzpamatovali,byli v čudu.,,Hej."zařval jsem ještě na dálku,aby mě slyšeli.Všichni se naráz otočili,nechápavým výrazem,co po nich chci.Zkusil jsem nahodit úsměv,,v jedenáct u brány."vymyslel jsem si čas.Přikývli ,ani jsem nemrkl a už byli pryč.Jemně jsem se usmál a šel ke Kakashimu.
Ten byl rád,že už se ho to netýká.Za chvíli došel jeho tým.Sakuru jsem poznal.Naruta už bych nerozeznal ad Minata,ale Sasuke si nebyl vůbec podobný,a nebo,že by tak zbělal a změnil účes.Nevím no.,,Tak to je můj tým.Naruto,Sakura a Sai."Ukázal postupně na všechny členy.,,Jsem si říkal,že tohle Sasuke nebude."usmál jsem se a Sai udělal to samé,ale vypadalo to trochu podivně,ale co….
,,Mareo!"ozvalo se za mnou moje jméno.Tsunadin hlas jsem poznal.Mrknul jsem na Kakashiho,ten mi naznačil,že mě počká na naší oblíbené lavičce(jak jinak než při čtení)a já musel za hokage. Šel jsem za ní ,jak na popraviště,vůbec se mi nechtělo.,,Tě nekousnu."bouchla mě do zad,,Potřebuju s tebou mluvit,pojď,půjdem se projít kolem lesa."ukázala mi cestu.Šli jsme pomalu,ona mlela a mlela,nejradši bych jí něčím zacpal pusu.Pozoroval jsem souložící veverky,párkrát jsem přikývl a někdy se i zasmál.,,Ty mě nevnímáš."došlo Tsunade o co se snažím a shodila mě do křoví.Tak,tak jsem to ustál a ze srandy žduchl i jí.Nečekala to a sletěla přímo do největšího keře ,co tam byl.Celá zrudla nasraností a chtěla mě asi žduchnout na oplátku,uskočil jsem a ona sletěla podruhé.
Vyhrabala se z křoví a začala si vytahovat větvičky z vlasů.Vypadala ,jak indiánka a já jsem vybuchl smíchy.Kdyby mohl pohled zabíjet ,tak jsem zmasakrovaný.No radši jsem zdrhl.Tsunade mě ale okamžitě doběhla a podkopla nohy.Natáhl jsem se přímo xichtem do bláta.Sedl jsem si,Tsunade se svíjela smíchy ,ale sama vypadala podobně.Vytáhl jsem z kapsy kapesník,abych si mohl utřít alespoň oči.,,Nechme toho."utírala si Tsunade slzy smíchu.
Zvedli jsme se a pomalu šli k vesnici.Každého koho jsme potkali,jsme totálně vylekali.Docela zábava.Nikdo ani nepoznal že je to hokage. Oba jsme se zapatlali od bahna a dali si větvičky do vlasů.Ve vesnici na nás všichni zírali jak na zjevení.Došli jsme k lavičce.Kakashi mě poznal,ale z Tsunade měl šok.Chvíli vyděšeně zíral,ale o to více vybuchl.Tsunade rodla.Čekal jsem ,kdy mu vrazí,ale hodiny mi oznámily alarmující čas-11:00-,,Musím,čau."nechal jsem ho na pospas raplící hokage.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gaara Gaara | Web | 26. května 2008 v 20:29 | Reagovat

no ja bych menil disain

2 Satuka - chan Satuka - chan | 26. května 2008 v 21:07 | Reagovat

To je suprový.Naprosto skvělí!!!Rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama