Sand Love-kapitola 11

4. května 2008 v 18:55 |  Povídky
Nikdo nechápal,kde můžou být.,,Asi už se přestěhovali"napadlo Naruta.,,Je to možné,ale při odchodu vždy úkrat zničí,spíš jsou na cvičišti."řekla Tanja ,,No,ale už se vrací!" řekl Kakashi ,který pozoroval dění venku.Naruto vytáhl katanu.,,Naruto pojď sem,ale vy se schovejte!"řekla a ukázala na skříň.Kakashi se Sakurou zalezli a Tanja se připravila katanu na útok. Někdo ťapkal po schodech nahoru.Ale překvapení se nekoná,nebyly to majitelky úkrytu ale Akatsuki v čele s Deidarou.
,,Ale, co vy tu?"zeptala se jich Tanja ,jen co všichni vylezli.Kakashi se Sakurou se také vyhrabali ze skříně a najednou stáli proti sobě.Kakashi naproti Deidarovi,Naruto naproti Konan,Sakura stála naproti Itachimu a Tanja se postavila naproti Sasorimu. Všichni si upřeně koukali do očí.Tanja vrátila katanu do pouzdra.Naruto udělal to samé. ,,Máme stejný zájem jo?" zeptala se Tanja bez problémů.,,No jak vidíš!" odsekl Sasori.,,Kde jsou?" zeptal se k věci Kakashi.. ,,Dole,ale už vám nic neřeknou,jsou K.O."usmál se Deidara. I když to bylo čtyři na čtyři Kakashiho tým neměl šanci.Dlouho na sebe koukali a nikdo se neodvážil ani pohnout.
Sasori nenáviděl čekání ,tak oživil jednu ze svých loutek a Deidara šáhnul pro výbušný jíl.Tanja znova vytáhla katanu , Sakura se postavila do útočné pozice a Naruto použil stínový klon,avšak nikdo nechtěl začít bojovat.,,Já tě zabiju"opakovala si v duchu Sakura směrem k Itachimu.Kakashi byl jako vždy v úplném klidu.
První ladný pohyb Tanjiny katany odrovnal Sasoriho loutku….ani si toho nevšiml a měl katanu zaříznutou v krku a jemně mu stékal proud krve dolů po hrudi.,,Proč proti sobě bojovat,když nám jde o to samé?" zeptala se Tanja s ocelovým úsměvem Sasoriho.Ten se usmál a dodal ,,Protože se nudím!"Tanja se na něj podívala a s katanou na krku ho zatlačila ke schodům a naklonila ho ,že málem spadl,,Tak se pobavíme,ne?"Zašeptala mu do ucha.Všichni na ně koukali.Deidara se začal chlámat ,,Vy vypadáte jak manželé po sto letech!"dořekl a chlámal se dál.Tanja chytla sasoriho do levé ruky a pravou se velikou rychlostí ohnala po Deidarovi . Svůj cíl neminula a jeho ruka jen dopadla na zem.
Itachi se snažil dostat Sakuru do iluze,ale tam se jeho očím hravě vyhýbala . Strašně moc si přála ho zabít,myslela si ,že se jí tím Sasuke vrátí,věřila tomu.Nemohla nechat Itachiho na živu.
Naruto jenom nehybně čuměl každou chvíli na někoho jiného,ale měl stejný záměr jako Sakura-zabít Itachiho.
Kakashi pozoroval každý pohyb,který Konan udělala.Najednou to bylo rozděleno na dvojice a dvě trojice.Tanja Sasoriho stále držela a měla ho tím na háku,ale Deidara otravoval.,,Chcípni !"zařvala Tanja a pustila Sasoriho,rychle se otočila,katanu zabodla do Deidarova hrudníku zase Sasoriho chytla.postavila ho na pevnou zem a jakmile se Deidara sesunul mrtví k zemi vzala si katanu,utřela ji od krve a postavila se do bojové pozice. ,,Drsňačka jo?"usmál se Sasori. Dál na sebe koukali a čekali kdo začne.
Sakura hodila po Itachim několik kunai a párkrát zaútočila ručně.Itachi utržel pouze roztržený plášť a rozbitý ret.Naruto použil Rasengan a zničil tím půlku úkrytu.
Kakashi Konan zkrásnil ksicht o jeden velký šrám přes nos. Krve jak v jezeře.Teď už jen čeká až omdlí.Pět minut a má volno…,,Už zbývá jen Itachi a Sasori."řekl si a přidal se k Sakuře a Narutovi,protože Tanja měla Sasoriho znovu na háku.Buďto se nechal a nebo je tak silná,to už ví jen on.Tanja ho nechtěla zabít,chtěla zjistit kde se nachází Sasuke.sasorimu se musela buďto líbit nebo to na ni hrál.Ani jednou za celou dobu nezaútočil ,ale ani jí neodpovídal.Nakonec jí to přestalo bavit.Položila ho na zem,svázala mu ruce a sedla si vedle něho.,,Proč se necháváš zabít a nemluvíš?"zeptala se ho unaveně.,,Nemám o čem mluvit!" řekl a vypařil se i s Itachim.
Najednou seděla vedla dřevěné figurky a předa Narutem stálo něco podobného. Celý znavení běželi do vesnice.Jen co zašli za bránu každý se únavou rozběhl do svého pokoje.
Tanja byla taky hodně unavená,ale když uviděla obrys postavy na hradbách,nemohla,potřebovala být s ním.Jen co doběhla,objala ho a dlouze políbila.Seděli vadle sebe asi deset minut,ale Tanja už byla natvrdo.Gaara se pouze usmál,vzal ji do náruče a odnesl do postele.Ještě ji políbil na čelo a vrátil se zpět na hradby.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama