Sand Love-kapitola 12

6. května 2008 v 18:38 |  Povídky
Brzy ráno,když slunce ještě osvětlovalo druhou polokouli,Tanju vzbudila noční můra. ,,Tak jestli mě čeká,tak se můžu rovnou odporoučet do blázince."zděsila se Tanja ,když si přehrála co se stalo.Když za boha nemohla usnout,zvedla se a vyměnila upocené pyžamo za zapranou mikinu ,pod kterou si oblekla šedé triko a černé tepláky. Vydala se na noční procházku a vlahý vánek ji pohazoval vlasy ze strany na stranu. Přemýšlela ,co bude až za pár hodin odejde z Písečné a jak se rozloučí s Gaarou. I přes brzkou ranní hodinu se u něj v pokoji svítilo. Tanja před jeho pokojem chodila z jedné strany na druhou a přemlouvala se k zaklepání,až najednou narazila na svalnaté tělo Gaary. Nebyl oblečený jako normálně do hábitu kazekageho,ale do normálních kalhot a mikiny .,,Asi šel zjistit co za strašidlo mu pořád běhá před okny-to je taky inteligence.!"řekla si Tanja,ale stejně byla ráda,že se objevil,kdo ví jak dlouho by se nutila k zaklepání. Chvíli se líbali a pak se ruku v ruce přesunuli k němu do pokoje.Bylo tam dobře.
Gaara se styděl za nepořádek, tak místo líbání s Tanjou uklízel.Ta si mezitím prohlížela obrázky na stěnách.Když už měl trochu pořádek a viděl ,že Tanja stojí uprostřed pokoje zahleděná do stěn,ukázal na pohovku a řekl,,Sedni si."Znaky které měl po pokoji se jí strašně líbily.Když si Gaara přisednul vedle ní a chtěl ji políbit nemohla si odpustit otázku,,Co to znaméná?"zeptala se a ukázala na jednu ze stěn. ,,No tohle jsou dějiny suny,jsou tam všichni jejich kazekagové a jejich ženy.Tam je můj otec a matka,tam jsem já a chtěl bych abys jednou byla napsaná vedle mě."odpověděl a ukázal na prázdné místo vedle nějakého divného znaku.Tanja zčervenala a nemohla ze sebe vydat ani hlásku,nikdy by tohle nečekala.Pro Gaaru to taky nebylo zrovna nejlehčí,byl zvyklý na nenávist a nikdo nepoznal lásku.Ale teď myslel na Tanju a políbil ji.Po dlouhém a vášnivém polibku ji rozžhavenou tvář chladily ledové slzy.Tanja ho objala a pošeptala mu do ucha,,Miluji tě!" Gaara se na ni podíval a při polibcích jí tu větu zopakoval alespoň pětkrát . Polibky byly zbrklé , ale vášnivé a neskončili jen u polibků.
Slunce už zcela osvětlovalo pokoj ,když se po ně začalo rozléhat hlasité klepání.Tanja si sedla a hodila na sebe mikinu.Gaara župan a šel otevřít a přitom v duchu nadával.,,Který inteligent musí otravovat v tom nejlepším?" když otevřel do náruče mu vpadla jeho sestra celá udýchaná se zebe snažila něco dostat?A-a-a-a-akatsu"stihla vykoktat a omdlela. Gaara ji položil na postel a profackoval ,aby se vzbudila.Pak ji podal vodu,ať se nezalkne a pobídl ji k mluvení.,,No viděla jsem jak Akatsuki odnášeli Naruta."řekla a čekala na reakci.,,Ten debil,zase na nás nepočkal!"pomyslela si Tanja a vyrazila zjistit co se děje.
Běžela velikou rychlostí a když doběhla před Narutův pokoj ,uviděla Kakashiho,který seděl na zemi a svíjel se smíchy.Zastavila se a celá překvapená pozorovala co se děje.Ze dveří vyšla Sakura se sklinkou vody ,kterou podala Kakashimu a sedla si vedle něj.Pak ze dveří vyrazil vychlámaný Naruto a Tanja z toho omdlela.Sakura si ji všimla až teď,vzala Kakashimu tu sklinku a vylila to na ni.Tanja se probrala a mokrá si sedla naproti Kakashimu…,,Můžete mi někdo vysvětlit co se děje?"zeptala se nakvašeně.,,No tak prostě jsme napálili Akatsuki."řekla Sakura při výchlamu.,,Dostali jen můj klon."dodal Naruto a chlámal se těm inteligentům dál,Tanja se též usmála,,No ,když je někdo iq tykve ,tak za to nemůže."pomyslela si,ale za chvíli se stejně zvedla a odešla za Gaarou.
No tedy měla to v plánu,ale v jeho pokoji nikdo nebyl.Smutně se rozhlédla jestli není neěkde poblíž a když zjistila ,že ne sklopila zrak a šla k sobě.Sbaleno měla i přes slzy za chvíli.Do srazu před bránou zbývala asi půl hodinka.Vzala si věci a nesla si je k bráně aby se mohla naposledy projít po vesnici.Když byla brána na dohled ,všimla si že u ní stojí nějaký kluk.Podle vlasů to Naruto být nemohl a podle předstihu to nemohl být ani Kakashi,no tak jedině Gaara,v duchu se usmála ,ale na pohled nechala chladnou tvář.,,Mě se asi roztečou oči z toho brečení!" pomyslela si a snažila se to vydržet.Došla kousek k němu ,položila věci-batoh-na zem a stála.Gaara to nevydržel.Přišel k ní a začal ji prudce líbat.Nevadily mu ani udivené zraky kolemjdoucích.Prostě nemohl přestat.
,,No jo,zamilovaní."poznamenal,přicházející, Naruto a otočil se k nim zády.Tanja se jen usmála a dál si užívala poslední polibky s Gaarou.Sakura radši nekomentovala.Kakashi měl pouze minutové zpoždění. Vyjímečně toho Tanja litovala.
Tanja Gaaru naposled políbila a vyrazila z bran vesnice se slzami v očích.Gaara jí ještě zamával,potřásl si se zbytkem rukou a psychicky se zhroutil.,,Ani ahoj jsem mu neřekla."zalitovala po sléze Tanja.
Běželi sedm hodin vkuse a když se začalo stmívat Kakashi zavelel pauzu na jedné louce nedaleko jezírka.Všichni zastavili , nachystali si spaní a šli se vykoupat do toho jezírka.I když celý den pařilo slunce voda byla příjemně ledová.,,Konečně uvidím Kakashiho bez masky§"pomyslela si Sakura,ale překvapení se nekonalo.Kakashi se koupal i s ní. ,,Kakashi-sensei?"překvapila otázkou Tanja ,,No?"otočil se jmenovaný ,,Proč pořád nosíte tu masku?" dokončila,,To je tajemství."odpověděl a dál vnímal okolí. ,,Jste zlý!"odsekla Tanja a cákla na něj ledovou vodu.Kakashi se nedal a za chvíli byli oba mokří o promrzlí na kost.,,No aspoň jsem ji přivedl na jiné myšlenky!"řekl si Kakashi když se oblékal.
Tanjasi vyměnila obvyklý šat za teplé tepláky a triko.Když ucítila nějakou vůni,okamžitě přiklusala k ohništi, kde Sakura kuchtila večeři.Za chvíli se tam objevil i Naruto s Kakashim.Večeře byla za chvíli v prachu a šlo se spát.Naruto lehl a za chvíli šlo slyšet jenom chrápání,ke kterému se po minutě přidala i Sakura.Tanja nemohla usnout.,,Už se ti stýská?"prolomil Kakashi ticho.Odpovědi se nedočkal,slyšel jen chraptění,když Tanja smrkala.
,,Jak to že jste stále volný?"zeptala se ho Tanja když se uklidnila. ,,No víš,já jsem jednou zamiloval do Rin,byla členkou našeho bývalého týmu a když zemřela,už jsem se nikdy nezamiloval."řekl jí na rovinu.Tanja radši zavřela oči a chvíli odpočívala.Za čtvrt hodiny ,ale byla stejně tuhá jako Sakura.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 7. května 2008 v 7:08 | Reagovat

Kawaii.Fakt nádherný.Pls rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama