Sand Love-kapitola 13

7. května 2008 v 18:40 |  Povídky
,,Vstávejte,nemáme tolik času!"budil Kakashi ospalce.Tanja i Sakura vstali hned,ale Naruto odporoval.,,Minutku."poprosil o čas o otočil se na druhý bok.To však Sakuru dopálilo,vzala hrnek s vodou ,kterou měla na hašení ohně a vylila mu to na hlavu.Naruto vyletěl z pod přikrývky a mrzutě se rozhlížel.,,Já ti to říkal!"rýpnul si Kakashi a smál se,ostatně jako všichni.Pohled na Naruta s přilehlýma vlasama a ospalým ksichtem ,by rozesmál i mrtvého.
Když se Naruto znormalizoval už zase poskakovali vysoko v korunách stromů ,,Dnes večer bychom měli být v Listové."odhadl délku zbývající cesty Kakashi.Dále už nikdo nepromluvil.Zastavovalo se asi po dvou hodinách a to jen na pět minut.Běželi průměrnou rychlostí a každý pozoroval ubíhající krajinu.
Pozdě v noci opravdu do Listové dorazili.Jakmile uviděli rozlehlou krajinu a bránu vesnice rozutekli se do svých pokojů,aby se mohli konečně pořádně vyspat.Kakashi zůstal s Tanjou a pomalu se ploužili do vesnice.Pomalu prošli bránou,úzkými uličkami a když došli před Tanjin dům zastavili se.,,Jdu se lehnout,dobrou!"řekla Tanja kývla mu na pozdrav.Kakashi to zopakoval a v tu ránu byl pryč.
Tanja pomalu vyšlapala schody a skácela se do postele.Spát nemohla,stále se jí v hlavě odehrávali poslední chvilky s Gaarou,nešlo to.Pořád měla jeho obraz před očima,břečela dobrou půl hodinu. Nakonec se ale zvedla a šla si uklidit věci.Prohrabala se batohem a vytáhla sešit s obrazy.Prolistovala je a pomalu si prohlížela západy slunce,domy z vesnice a hlavně Gaary. Rychle zaklapla sešit a zahrabala jej na spodek skříně.Pak si sedla na židli vedle okna a prohlížela si noční Listovou.
Nakonec usnula a když ze židle spadla přesunula se na postel a spala dál.Sny,které se jí zdály byly o Gaarovi. Jak se s ním znovu uvidí,Jak se vezmou a jak se spolu prochází pouští při západu slunce.Prostě sny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 7. května 2008 v 19:13 | Reagovat

Kawaii.To je úžasný.Pls rychle další dílek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama