Sand Love-kapitola 14

7. května 2008 v 20:06 |  Povídky
Ráno Tanju vzbudilo až jemné klapání na dveře jejího pokoje.Vyhrabala se z postele a šla otevřít.Chvíli na sebe se Narutem koukali,ale pak se začal neslušně chlámat.Sakura ,která přiklusala hned za ním se nesmála a Narutovi natáhla.Tanja je pozvala dál a když se zhlédla v zrcadle pochopila čemu se chlámal,na hlavě měla vlasy zpřeházené do zajímavého postoje.No vlastně to bylo úplně vrabčí hnízdo.Tanja vybuchla a šla si pro kartáč.Zkusila to rozčesat ,ale zlomila si kartáč.Šáhla do šuplíku a vytáhla druhý,Naruto se Sakurou svíjející se ne zemi,se už začali smíchem dusit.,,No aspoň je zásobovaná."řekl Naruto,když po něm Tanja hodila zlomený kartáč.Ten se tomu ladným pohybem vyhnul .Tanji se mezitím podařilo své vlasy zkrotit do culíku.
,,No tak co potřebujete?"prohodila při stlaní postele.,,No popravdě jsme se přišli rozloučit."zvážněl Naruto.,,Máme misi"dodala Sakura. Tanja si sedla a rozházela si pracně ustlanou postel ,,Kam?"zeptala se nechápavě.,,proč nemůžu jít s nimi?"řekla si v duchu a pak dostala ránu do srdce. ,,Do Písečné."zašeptal Naruto,obávající se reakce.PO pokoji se rozlehla rána.Tanja omdlela a spadla na zem.Sakura jí vyléčila bouli na čele a soucitně řekla.,,Taky to nechápu,ale musíme hned vyrazit,máme bránit vesnici po dobu Tamarine nepřítomnosti."Tanja se zvedla,,Tak ahoj!"otevřela dveře a naznačila jim,že chce být sama.Naruto se Sakurou smutně odešli.
Tanja rozbila pár sklenic a pak si lehla na postel.Zavřela oči , když ji přešla zlost,převlékla se a šla zjistit co se děje.
Po cestě nakopla pár popelnic a chtěla nakopnout i kámen,jenže si málem zlomila malíček.Před dveřmi do Tsunadiné kanceláře narazila na Kakashiho a když chtěla zaklepat zaskočil ji ,,Kam jdeš?"dal ji úplně nesmyslnou otázku.,,Za Tsunade."odpověděla a chtěla zaklepat znovu.,,Počkej."poprosil ji Kakashi a naznačil ,že by měla jít s ním.,,Kam jdem?"zeptala se ,když už vycházeli z budovy.,,Chtěl jsem soukromí."vysvětlil jednoznačně důvod.,,A co jde?" ,,No tak to,že si nešla s Narutem a Sakurou je moje vina."řekl vážně a Tanji málem vypadly oči z důlku.,,Promiň ,ale potřebuju tě k souboji s Akatsuki a aspoň vyzkoušíš ,jak moc tě Gaara miluje."řekl Kakashi a poklepal ji na rameno.Tanja se radši opřela o zeď aby nezkolabovala a přemýšlela.
,,Máte pravdu."zvedla se a postavila naproti Kakashimu ,,Kdy a kam vyrážíme?"řekla s úsměvem.,,No já nevím,pojď,jdeme za Tsunade."řekl se svým oblíbeným úsměvem a postrčil Tanju k pochodu.,,Jo a tykej mi,už mě nebaví si s tebou vykat."dodal když stáli přede dveřmi.,,Jak chcete!"řekla Tanja a když si to uvědomila začala se smát.
Kakashi zaklepal a vešel.,,Dobrý den" slušně pozdravil. ,,Vše v pohodě?"zeptala se ,když viděla Tanju s úsměvem. ,,Ano Tsunade-sama."mluvil za oba Kakashi.,,Tak kdy máme vyrazit."přidala se do hovoru Tanja.,,Půjdete sami?"mlela si svoje Tsunade.,,Ano!" řekl Kakashi samozřejmě.,,Přidám k vám někoho z ANBU,Shizune!"řekla a zavolala malou dívku,která držela v ruce obálku s nějakými papíry.Tsunade se v nich prolistovala a vytáhla papír s fotkou nějakého blonďáka v pravém horním rohu.,,Zavolej mi ho"podala ten papír Shizune,která v mžiku odcupitala.,,Jo abych nezapomněla."prohrabala se hromadou papírů na stole vytáhla další papír a podala ho Tanji.,,Tu máš." Ta si papír prohlédla a nechápala ,,K čemu mi bude Sasukeho popis a dovednosti?" ,,No abys věděla jeho slabiny a jak máš útočit."odvětila ji .,,hm…."řekl Kakashi prohlížející si jeho spisy.Najednou se ozvala rána jak z děla.Všichni sebou trhli.,,Ahojte" pozdravil vysoký chlapík s maskou.,,Nazdar"řekla v pohodě Tsunade.,,Kakashi,Tanjo,za půl hodiny sraz u cvičiště.Buďte tam přesně."vyhodila je slušně,aby si mohla s neznámým klukem promluvit.Kakashi na Tanju mrknul a oba ve stejný okamžik zmizeli.
Naruto se Sakurou běželi už přes dvě hodiny a do Písečné by to měly být ještě dva dny cesty.Nemluvili spolu.Oběma bylo líto,že Tanja zůstala v Listové.
,,Budeš bojovat s Akatsuki ,možná Orochimarem a měl bys mi přivést Sasukeho."rozmlouvala Tsunade blonďákovi.,,Jo a pro tuto misi ti přiděluji jméno Ryo!" dodala ,,Jo"řekl Ryo a se stejnou ránou jako před chvíli zmizel.
Tanja si připravila věci, vyleštila katanu a učesala si drdol s koňským ohonem.Kakashi si četl a když už tu knížku to čtvrté přečetl ,také si nachystal věci.,,Hlavně nesmím zapomenout na knihu."pomyslel si s trčil ji do batůžku.
Přesně ,jek Tsunáde řekla,Tanja pochodovala před cvičištěm.Ryo už tam byl.,,Ahoj."pozdravili se navzájem.,,Já jsem Ryo a jak se jmenuješ ty?"snažil se o konverzaci jmenovaný.,,Tanja."odvětila a jasně mu naznačila, že se jí nechce s nikým komunikovat.Ale jeho hlas byl takový něžný,milý a stydlivý. Kakashi se svým, patnáctiminutovým zpožděním , konečně dorazil a s úsměvem se vymlouval,,No moc se vám omlouvám,ale potkal jsem,.." .,,jo jo, my víme"usmála se Tanja.
Kakashi se vydal na sever,ale po chvíli zastavil ,,Promiňte mládeži,ale asi jsem si spletl stranu."usmál se ,otočil se v jednom okamžiku byl zase v běhu,jenže na druhou stranu.,,No jo to stáří"zavtipkovala Tanja a schytala za to malý pohlavek.
Dále už nemluvili. Po hodinovém běhu zastavili před vystouplou skálou.,,Jsme na místě."zašeptal Kakashi a skočil ze stromu na zem.Tanja s Ryem se pomalu kradli za ním.,,rozdělíme se"řekl poprvé za celou dobu Ryo.,,Máš pravdu,jdu do leva."pochválil ho Kakashi a vydal se vlevo.,,Já jdu vrchem."oznámil a byl v čudu.Tanji nezbývalo nic jiného než zkontrolovat pravou stranu.
Sešli se až na druhé straně u malého vchodu.Když dorazili všichni pomalu vešli.Nikde nikdo nebyl.Na zemi ležela pouze malá knížka,Tanja si jí všimla první a prohlídla si jí.Uvnitř našla fotku,z prvního souboje poznala,že na fotce je Sasori, zřejmě s jeho rodiči.Fotku ukázala Kakashimu a dál prolistovával sešit.Našla pouze nějaké nesmyslné fráze a klikyháky.
Kakashi,když prozkoumal pohlahu ,strop a když nic nenašel začal se procházet kolem stěn a něco hledal.Tanja pochopila a šla mu pomoct.Našli pouze nějaké tři vystoupliny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 8. května 2008 v 10:39 | Reagovat

Kawaii.Bezvadný.Moc se těším na pokráčko.Pls rychle další díle¨k.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama