Sand Love-kapitola 15

8. května 2008 v 13:44 |  Povídky
Vypadalo to jako nějaká tlačítka.,,Nesahej na to" křikl Ryo když viděl,že to Tanja chce zmáčknout.Všichni se vzdálili a Kakashi po tom hodil kunai tak ,že se zasekl přímo do tlačítka.Něco zadunělo a vchod se zavalil.Zašramotilo to znovu a na druhé straně se otevřeli dveře.Kakashi zariskoval a hodil druhy kunai po dalším tlačítku.Chvíli se nic nedělo,ale pak se za dveří ukázalo prudké světlo a nic.Kakashi použil stínový klon s obavami ,že je to past.Pomalu se plížili za jeho klonem a když se nikomu nic nestalo,začali našlapovat nahlas.
Ze šeré jeskyně se dostali do zcela prosvětlené haly.světlo je na několik sekund zbavilo zraku,ale když se vzpamatovali,uviděli sedět na lavičce přesně na druhé straně sedět tři osoby-Zetsu,Sasori a Itachi. Všichni s takovým nevinným úsměvem, pozorovali se dobrých deset minut.Sasori nespustil oči z Tanji,ta se mezitím postavila do bojovné pozice a vytáhla nablýskanou katanu.,,Hm…už vím , co děláš ve volném čase."usmál se Sasori , zvedl se a pomalu se postavil naproti Tanji .
Itachi seděl nehnutě a snažil se někoho dostat do iluze.Kakashi si zvednul čelenku,kterou měl přes oko ,ale měl ho stále zavřené.Tanja by se ráda podívala Itachimu do očí,ale věděla,že nesmí.Ryo jen civěl do blba. ,,Nemáš něco mého?"prolomil ticho Sasori s otázkou na Tanju.,,Ne"řekla sebevědomě a čekala co bude.Nedělo se nic,stále se pozorovali a čekali ,kdo udělá první tah.
Nikdo se do toho neměl.Nakonec se zvednul Zetsu a postavil se před Rya.,,Asi ho už bolí prdel z toho sezení."zasmál se Ryo a čekal útok,jenže oči mu sklouzli k Itachimu a ten ho dostal do iluze.
Kakashi,když na to přišel naznačil Tanji,že by měli potupně zdrhnout.Taja pochopila a okamžitě byli oba v tahu.,,To je teda inteligent."ulevila si, když byli v bezpečí.,,No jo,ale nemůžeme ho tam nechat a sai proti nim nic nezmůžeme."uvažoval Kakashi nahlas.,,Tak co teda budeme dělat?"zeptala se po chvíli přemýšlení Tanja,,Nevím."řekl zklamaně Kakashi,bylo to poprvé co tohle slovo od něj slyšela.
Naruto se Sakurou se už dostali na poušť.Párkrát spolu promluvili,ale jinak běželi potichu.DO Písečné to měli ještě doleko a navíc je stihla písečná bouře a museli se schovat.,,CO asi dělájí?"prohodila Sakura při bouři. ,,Nevím,ale myslím si ,že mají nějakou důležitou misi ,když Tanja nemohla jít s námi."řekl svůj nazor Naruto a dál oba mlčeli.Když bouře přešla,dali se znovu do běhu.
Kakashi se mezitím rozhodl pro samostatný útok.Tanju nechal spát a sám se vydal zachránit toho vysoce inteligentního Rya. Když vešel dovnitř haly,nikdo už tam nebyl.Objevil pár chodeb,ale nikde nic nebylo.Po hodinovém hledání se vrátil za Tanjou.
Ta ještě spala.Převalovala se z boku na bok a vydávala divné zvuky.Asi se jí zdála noční můra.,,ÁÁÁÁÁÁ"probrala se z velkým výkřikem,kterého se Kakashi lekl,až zavřel knihu .Tanji stékaly po tváři ledové slzy.,,Co se stalo?"zeptal se vyděšený Kakashi.,,Sama nevím."řekla a utřela si slzy.Řev vylákal z úkrytu Zetsua. Pomalu se ploužil a pozoroval co se děje.Když si ničeho nevšiml otočil se a vracel se zpět do úkrytu.
Tanja velikou rychlostí hodila kunai po jeho noze a vida,strefa.Zetsu jen zaúpěl a otočil se,aby zjistil kdo ho zranil. Nikoho neviděl ani neslyšel,radši rychle zdrhl. ,,Srab!"naštvala se Tanja a znovu si sedla.
Kakashi sbalil věci a rozhodl se poslat jeden svůj klon na průzkum okolí.Tanja se zvedla a vydala se zjistit k čemu slouží třetí tlačítko.Kakashi ji ze slušnosti doprovodil.Tanja se bez obav přiblížila tlačítkům,ale propadla se do nějaké temné díry.Kakashi také,byli u sebe dost blízko.Když se vyhrabali z divné pozice,nevěděli kdy jsou.Tanja zneužila nablýskané katany a odrážela světlo přicházejíci z vrchu na stěny.Objevili jedny dveře a neměli jinou možnost než se tam vydat.V té tmě neměli velkou šanci vyhnout se pastím,ale na štěstí tam žádné nebyli.
Z tmavé chodby se dostali na druhou stranu skály k jedné malé škvírce.Tanja se tama protáhla bez problémů,ale Kakashi potřeboval pomoct.,,Jdi dál."poručila mu a katanou zvětšila díru o několik centimetrů.Oba byli rádi,že se jim nic nestalo,ale stále nic nezjistili.
,,Jdeme radši připravit oheň."řekl Kakashi a vydal se do lesa.Tanja ho následovala jak pes na vodítku.Byla značně utahaná.Kakashi si sedl a začal znova číst.Tanja si lehla a s úsměvem usnula.Úsměv měla na tváři celou noc,zdál se jí krásný sen o Gaarovi .
Naruto se Sakurou se utábořili v převisu jedné ze skal,kterou po cestě potkali.Spali jak malý.Byli značně stahaní během.Ráno by už měli dorazit do Písečné.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 8. května 2008 v 19:54 | Reagovat

Kawaii.Pěkný.Pls rychle pokráčko.Hezká povídka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama