Sand Love-kapitola 16

12. května 2008 v 17:22 |  Povídky
O klidném spánku se nedalo mluvit,Zetsu každou chvíli kontroloval , co se děje v okolí úkrytu a Kakashi musel Tanju hodně krát vzbudit,aby se neprozradili.Když se několikrát ujistil o,že tam nikdo není Itachi a Sasori někam vyrazili.
,,Kam jdou?"zeptala se Tanja Kakashiho,jako by byl vševědoucí.,,Nevím.Buďto je půjdeš sledovat nebo hlídat úkrat. Vyber si."nabídnul jí.,,Jdu za nimi."zašeptala a byla v tahu.Pomalu se plížila za Itachim,který se každou chvíli otáčel.Kakashi by šel sní,jenže musel hlídat.Možná propustí Rya.
Naruto se Sakurou se vzbudili brzy ráno a okamžitě vyazili. Cesta už byla bez problémů.Po měkkém písku se jim běželo dobře a v Písečné byli za hodinku.Gaara je jako vždy přišel přivítat,ale byl jako tělo bez duše,teda spíš bez srdce.Pořád myslel na Tanju.Se zjištěním,že má TNAja jinou misi málem omdlel.Naštěstí ho Naruto pohotově chytil.Sakura byla velmi milá.Gaaara se jí líbil hned po Sasukem a když věděla,že ho mít nemůže,proč nezkusit druhou možnost.Tanja jí nechyběla.Tameri ji vzala mezi sebe a Sakura byla celá šťastná.Naruto měl hned první den hlídat.Pořád mu vrtalo hlavou proč dostali tuto misi,když jim nic nehrozí.Chvíli zpochybňoval Tsunadinu inteligenci,ale nakonec usoudil,že je dobré,když je poslala na prázdniny do Písečné.
Itachi a Sasori se dostali k řece.Sedli si na kameny a čekali.,,Na co ti dva můžou čekat?"přemýšlela Tanja z dobrého úkrytu v koruně stromu.Něco si pošeptali.Tanja se zhrozila,,Asi o mě ví…."málem spanikařila,ale jejich smích jí ujistil,že je dobře schovaná.,,No to jsem mohla čekat.Vždyť jsou pomalu slepí."usmála se a spadl jí velký kámen ze srdce.Z levé strany se rýsovala postava s katanou,odhadovala Tanja .,,No konečně,jsem myslel,že se nedočkám"řekl Sasori a zvedl se.,,Čau Kisame."plácl ho po zádech Itachi.Kisame se jen usmál a pomalu se blížili k lesu.Něco zašramotilo.
,,Vylez!"řekl Sasori bez otočení.Z křoví se vynořila větší postava s trapnou mašlí kolem pasu.Tanja vyprskla.Itachi ji asi slyšel,,Ty taky."ukázal na místo jejího úkrytu.Tanja se vyhrabala a skočila na druhou stranu vedle Sasukeho.Ani se neotočil.Oba naráz vytáhli katanu.Pak se na sebe tázavě podívali.Radši nemluvili.Nechtěli prozradit ,že se nikdy v životě neviděli.Tanja věděla,že Sasuke chce zabít Itachiho. Ale on nevěděl o co jde jí.
Kakashi mezitím netrpělivě pozoroval dění v úkrytu.Ryo vylezl a Zetsu s ním.Oba se vydali směrem,kam před chvíli vyrazili Sasori s Itachim.Ryo sse snažil osvobodil,ale nepovedlo se mu to.Kakashi běžel napřed.Když bylo na dohled pět postav zastavil.Poznal Tanju se Sasukem i Itachiho se Sasorim. Kisameho poznal až když se odrazil a skočil vedle Sasukeho.Ten se ani neotočil.Hypnotizoval Itachiho svým sharinganem.Tanja jen koukala do blba aby se nedostala do iluze. Rya Zetsu málem zabil,kdyby se nevyvlekl a neskočil na stranu Kakashiho a Tanji,neměli by proti nim šanci.Bylo to čtyři na čtyři.Kromě Sasukeho. Nikdo nechtěl bojovat.Stáli tam jak sochy a pomalu se pozorovali.Sasori jak nenáviděl cčekání,teď mu nevadilo.
Večer měla službu Sakura.Seděla na hradbách a pilovala si nehty.Gaara seděl o kus dál a jako vždy pozoroval západ slunce.Sakura se zvedla a procházela se kolem.Asi si myslela ,že si ji Gaara všimne,ale ten zasněne koukal do sluníčka.Sakuru to přestalo bavit.Po západu slunce měla padla.Šla se podívat za Narutem a když zjistila,že má jinou zábavu procházela se vesnicí.Gaara seděl ještě dlouho bez hnutí.Promítal si Tanjiny něžné polibky a úsměvy.Chvilky škádlení a chvilky ticha.Její tvář měl před očima jako živou.Když mu začala být zima,zvedl se a pomalu šel domů.V pokoji mu ji stašně připomínaly znaky na stěně.Nemohl usnout a nejradši by se ještě teď rozběhl za ní. Naruto se seznamoval s tamějšími děvčaty.Naplno si užíval volna.Prostě celý on.
Zatím
Stále se nikdo nehýbal.Bylo slyšet jen šumění listů v korunách stromů a vody v potoce.Klid narušilo až rychlé seknutí Sasukeho katanou.Itachi se mu kupodivu vyhnul a zmizel.Sasori ho nenechal samotného a za chvíli tam stáli pouze Tanja ,Kakashi,Ryo a Sasuke.Už se chystal taky zmizet až ho zastavil Tanjin výkřik. ,,Sasuke počkej."podíval se nechápavě co po něm chce.Schovala katanu a postavila podívala se na zapadající slunce.
Smutně mrkla po mizící záři a rozpovídala se,,O co ti jde?Proč se jednou objevíš a zase zmizíš?proč chceš zabít svého bratra?"Sasukeho všechny ty otázky překvapily.,,To je na dlouho a já nemám čas."vrátil katanu na své původní místo.,,Ty máš času dost,jde o to,že jsi srab."zakřičela na něj.Sauke se píchnul a katanu znova vytáhl,Mě nadávat nebudeš.ohnal se po ní.Tanja se tomu chtěla vyhnout,ale Sasuke byl moc rychlý-schytala to do ramene.,,Au."zaúpěla a zhroutila se. Sasuke zmizel.Krve vyteklo moc.Kakashi pohotově zacpal ránu a Ryo přinesl vodu z potoka aby ji probral.Kakashi ji vzal do náruče a odnesl do Listové.Cesta trvala deset minut,ale Tanja znova omdlela.Ztratila mnoho krve.
V Listové Tsunade sehnala lékařského ninju a snažila se ji vyléčit.Nešlo to.Zranění bylo veliké.Musela aspoň dva dny ležet a zotavovat se.Kakashi ji hlídal,kdyby se probrala aby se nezvedala z postele.Ryo se vrátil ke své práci.
Sasuke si přehrával souboj s Itachim a s neznámou dívkou.Bylo mu líto,že ji zranil,ale přece si nenechá nadávat.Radši si šel lehnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama