Sand Love-kapitola 17

12. května 2008 v 18:09 |  Povídky
Tanja byla v bezvědomí celý den.Krvácení se podařilo zastavit,ale musela odpočívat.
Tsunade si vyslechla celou misi do detailů od Kakashiho a přemýšlela ,jak vrátit Sasukeho do Listové.Nevěděla jak už to má udělat.Všechny možnosti selhaly.,,Jsem asi blbá."řekla si a vymýšlela něco jiného.
V Suně se nic nedělo Sakura se co dvě hodiny střídala s Narutem na stráži a jinak koketovala s Gaarou.Ten ji nechtěl ani vidět,většinou se jí vyhýbal.Zhnusila se mu.Nemá rád zrádce.Odpoledne doletěl pták z Listové. Gaarovi přinesla okamžitě zprávu Temari. Četl ji nahlas.Když to dočetl omdlel.Temari ho polila skleničkou vody a pomohla mu na nohy.,,No vidíš co to s tebou dělá."vyčetla mu lásku.,,Hele já jsem normální člověk,tak ze mě nedělej robota."osočil ji a šel se projít na vzduch.Hlava se mu motala a musel se přidržovat zdi aby nespadl.Bál se o Tanju. Nevěděl o sní je.Hlavou mu proběhla myšlenka vydat se do Listové,kterou jakožto kazekage musel zavrhnout.CO by dal za minutu s ní,co by dal za jediný polibek za jediný úsměv.Pomalu se loudal vesnicí.Každý koho potkal ho pozdravil nebo jen smeknul.Bylo mu to nepříjemné.Radši se stěží vyškrábal na hradby a pozoroval ptáky kroužící nad vesnicí.
Ticho narušil Naruto.Sedl si vedle Gaary a začal povídat.,,Máš tady pěkné holky,to bych bral být kazekage této vesnice." usmíval se.Gaara v duši pěnil.,,A co ty?"drknul do něj žertovně.,,Já nic."zvedl se a nakvašeně odešel ,,Nikde nemám klid."zamyslel se ,kam by se mohl přesunout.Nakonec zašel do pokoje sedl si na židli a probíral se papíry.Když nic nenašel přemístil sena postel a přemýšlel nad tím jak se asi má Tanja a co jí je.
MEZITÍM
Listovou probíhal lehký vánek a vletěl i Tanje do pokoje.Spadla váza a Tanju to vzbudilo.Škubla sebou a chtěla se zvednout.Ucítila odpor v rameni a radši si lehla.Kakashi se zvednul od čtení a šel uklidit střepy.jak ho Tanja zaregistrovala na tvářích vykouzlil i přes bolet úsměv.Když to všechno uklidil úsměv ji vrátil.Tanja se znovu pokusila se zvednout,ale zase spadla.Zaúpěla bolestí a už se nehýbala-radši.Bylo pozdě odpoledne.,,Kakashi?"otočila se na znovu začteného Kakashiho.,,CO by jsi potřebovala?"usmál se.,,No v mém pokoji na stole leží sešit a uhel,donesl by jsi mi ho prosím?"zaškemrala.Kakashi se beze slov zvedl a zašel pro onen sešit.

,,Děkuji."usmála se na něj ,když se vrátil a začala kreslit pokoj.Nebylo na něm nic zajímavého,ale na památku si ho nakreslila.Když se nudila zaujal ji pohled na Kakashiho začteného do knihy.půl hodinka a portrét byl hotov.,,Prosím."podala své dílo Kakashimu.,,Líbí?"dodala otázkou.Kakashi nevnímal,byl zcela ponořený do děje knihy.Tanja se naštvala a bouchla ho do hlavy.Kakashi vyletěl jak čertík z krabičky.,,CO je?Co se děje?" Tanja se smála.Když zjistil,že se nic neděje sedl si.,,Něco pro tebe mám."zasmála se Tanja a znovu mu podala výkres.,,Hmmm…pěkný…Kdo to je?"zažertoval Kakashi.Tanja ho vzala za slovo.,,No takový jeden pablb z Listové."zasmála se ,,No dovol?"polechtal ji.,,Au"ukončila hrátky výkřikem.,,Promiň."řekl soucitně a prohlížel si sám sebe při čtení.,,To nic."usmála se.
Slunce zapadalo.Tanja se vyhrabala na nohy a doplazila se na malý balkónek.Kakashi ji přistavil židli,ale Tanja si nesedla.Zasněně koukala do sluníčka.Myslela na Gaaru. Slzy ji chladily rozpálený obličej a oči se jí zavírali.Když se slunce schovalo ,pomalu se plížila zpět do pokoje,ale kousek od postele omdlela.Kakashi ji zvedl na postel a nechal spát.Šel si také lehnout.Byl dost znavený-z toho neustálého čtení.
Poraďte mi prosím-chcete happyend nebo smutý konec?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 12. května 2008 v 20:11 | Reagovat

KAwaii.Určo happy end ale může být i smutný.

2 JanMouca JanMouca | Web | 25. května 2008 v 11:56 | Reagovat

To píšeš ty?!    Ty jo no to je super .Chci si to přečíst ,ale až budu mít čas .Dám si tvuj odkaz na blog ,abych si to pozdějš mohl přečíst.A napiš prosím a ž bude zase něco nového díík(=   Jo a prosím nemohla by si pro mě hlasnot tady  http://sonbblog.blog.cz/0805/10-hlasujte        díík  jsme tam jako Bára a Honzík.    No ale hlavně dej vědet jestli budes psat neco novyho  at to mužu číst od začatku tak zatim papky(=

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama