Sand Love-kapitola 19

15. května 2008 v 20:00 |  Povídky
Kiba se vezl na čilém Akamarovi a Tanja se orientovávala v krajině aby nezabloudili.,,Kolich jich je?"vymýšlela strategii Yuuhi.,,Pět"dopočítala se Tanja. Všichni zapřemýšleli.Tanja z ničeho nic zahnula prudce doprava.Ostatní si toho všimli za okamžik a dohnali ji.,,A kdo?"ptala se ještě z dálky Hinata.Tanja hrabala mysli,ale nakonec je vyjmenovala.,,Tak Itachi…Sasori….Zetsu a Pein."chvíli se odmlčela,,Jo a ještě Kisame."řekla dost nahlas ,až se všichni lekli.Yuuhi se znova zahloubala do taktiky.,,Jsme tu."zastavila Tanja. Všichni se rozhlíželi a nechápavě si prohlíželi skálu.
,,Ale tady nic není."odporoval Kiba po minutovém zkoumání .Tanja se zasmála a rozběhla se do prava ,,Neboj dočkáš se."řvala ,když ji už nebylo skoro vidět.Hinata s Yuuhi se vydali za ní.Kiba si sedl na Akamara a vydal se do leva.K vchodu dorazil první,nikdo venku nebyl.Slezl ze psa a mávl rukou ,jako povel ,sedni,.Akamaru poslechl.Ze zadu mu najednou někdo zakryl oči.,,Hinato."zasmál se a společně se všichni vydali dovnitř.
Tanja zamířila přímo k tlačítkům.Opatrně zmáčkla první a druhé tlačítko.Vchod se zavalil a na druhé straně se objevil malý otvor ,ze kterého prosvětlovalo jeskyni slunce.Všichni se pomalu plížili tím směrem.Kolem Tanjiné hlavy najednou prosfištěl kunai ,když doletěl do světla,ozval se bolestivý výkřik.
Kiba se s Akamarem rozběhl a Hinata s Tanjou ho hned následovali.Když doběhli do haly,oči jim na chvíli vypověděly poslušnost.Tolik světla naráz je úplně zaslepil.Po probrání uviděli mrtvého Zetsua a Sasoriho nad ním jak ho ošetřoval.Okamžitě se zvedl.
Z venku se ozval smích,,Asi dorazili ostatní."usmál se a postavil se do bojovné pozice.Yuuhi se na Tanju podívala ,,To zvládnu." ujistila ji o své síle.Sasori se usmál.
Když byla Tanja otočená vytáhl jeden svitek se svou loutkou.Když se Tanja otočila a když viděla ,že se snaží svitek rozdělat.Okamžitě vytáhla katanu a ohnala se po něm.Jenom to zasfištělo.Ničeho si nevšiml a zasmál se.,,Co to bylo?"a rozdělal svitek.Najednou měl v ruce dva kousky papíru.Úsměv se změnil v úžas.Tanja se jeho ksichtu musela smát.Sasori se urazil a vytáhl další svitek.Tentokrát to Tanja nestihla a před ní stála hnusná loutka pavouka.,,No fuj.Taky hnus."zašklebila se a jedním zásahem katany se škaredý pavouk sesypal k zemi.
,,To na mě plýtváš takovými šunty?"zasmála se.
Sasori schoval svého pavouka a stál.Tanja se k němu jedním skokem přesunula a katanu mu vrazila pod krk.Chvíli si hleděli do očí.Sasori se pousmál a něžně ji políbil ,až se mu katana trochu zaryla do krku.Malý potůček krve tekl po jeho hrudi.Když necítil odpor a Tanja dokonce oddělala katanu,líbal ji dost vášnivě.,,Co to dělám?"ptala se sama sebe Tanja..Nedokázala ho zabít.Natáhla ruku dozadu a pořádně mu vrazila ,aby vydržel být v bezvědomí do doby než odejdou.
Sasori se pomalu sesunul po zdi k zemi.Krev mu už tekla u z nosu ,,Alespoň to nebude nápadné."otočila se a šla pomoct Kibovi.
Ležel na zemi se zkrvavenou tváří.Akamaru mu ji olizoval a žduchal do něj čumákem ,aby se probral.Tanja se rozhlédla a se zjištěním,že to byla Itachiho práce hodila několik kunai za sebou na jeho směr.Jeden mu roztrhl plášť a druhý mu odřel tvář.Tanja se hravě vyhýbala jeho očím a hodně ho poranila.Itachi už neměl sílu a na boj na blízko byl levý.Radši se vypařil. ,,Srab."kopla do prvního kamene co viděla.
Sehnula se ke Kibovi a profackovala ho ,aby se probral.Povedlo se jí to.Kiba zamžoural očima a s Tanjinou pomocí se vyhrabal na nohy.Společně se vydali na pomoc Yuuhi a Hinatě proti Kisamemu. Hinatu hluboce poranil na břiše.Celá se sesypala k zemi.Kiba naznačil Tanji,že ji pomůže a okamžitě jí ucpával ránu.Yuuhi už byla taky unavená .Špatně se vyhnula a byla by už mrtvá,kdyby jeho útok na její krk nezastavila Tanja svou katanou.Yuuhi už odpadla.zhroutila se únavou.Tanja byla po dvou hodinách boje trošku ztahaná,ale tady šlo o život.Kisame jí několikrát poranil,byla celá zkrvavená a z posledních sil mu zabodnul katanu do hrudníku.Kisame vydržel chvíli stát jako ze železa,ale po chvíli mu vypadla katana z ruky a celý se zhroutil.Tanja to také nevydržela dlouho.Po stěně se doplazila ke Kibovi a taky se shroutila.Hinata silně krvácela a nešlo to zastavit.Kiba ji položil na Akamara,sedl si za ni a utíkali do Listové.
Yuuhi už si také trochu odpočinula,Tanja s Kisamem bojovali přes hodinu.Zvedla se bez zájmu běžela za Akamarem.Tanja byla natolik K.O., že se pouze zvedla ušla dva kroky a znovu si musela sednout.Opřela se,zavřela oči a pomalu usínala.
Najednou něco zašramotilo.Z posledních sil se postavila na nohy a vzala katanu,nikde se nic nepohnulo.Prohlížela si celou halu a když zjistila ,že je to pouze SAori,chvíli ho pozorovala,ale nakonec se jí podlomily nohy a omdlela.
Sasori se rozkoukal a utřel si zaschlou krev na obličeji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 16. května 2008 v 6:56 | Reagovat

Wow to je super.Rychle další díl.Je to skvělí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama