Sand Love-kapitola 20

16. května 2008 v 20:52 |  Povídky
MEZITÍM
,,Kakashi,Kakashi.Rozděl nás do týmu."povykoval Lee.Kakashi se usmál a zapřemýšlel se jak to udělá.,,No tak Lee,Tenten a Neji je tým jedna.Choji,Ino a Shikamaru tým dva a.."chtěl něco říct,ale Gai ho přerušil.,,A my budeme třetí tým."chytl ho a Asuma kolem ramen.Kakashi obrátil oči vsloup ,ale neprotestoval,nemělo by to cenu.,,Za hodinu sraz tady."ukázal na velký kmen stromu naproti jim Asumo.Všichni přikývli a rozdělili si strany.Tým jedna šel nalevo, tým dva napravo a tým tři vyběhl dopředu.
Lee prohledal každý kout a rychlostí proběhl celý les.Dali si sraz na paloučku kousek od lesa.Za půl hodiny se tam sešli.Neji se od tama nehnul a prohledával okolí.Našel tým dva a tři,ale to bylo všechno.Lee začal vyprávět svou trasu a popisovat co všechno našel.Tenten už začala raplit.
,,Mohl by jsi držet hubu a jít hledat Orochimara?"přetekly ji nervy a hleděla na Nejiho co objevil.Byl zaměřený na jedno místo a pomalu ho pozoroval. Nakonec se otočil.,,Nevím kdo nebo co to je,ale nikdo z nás."řekl a vyrazil směrem k lesu.Tenten s Leem ho okamžitě následovali.
Kakashi ho zaregistroval také a tak se sešli při pozorování neznámého.Byl velmi rychlý ,takže mu stačili pouze Kakashi,Gai a Lee. Ostatní se pomalu vzdalovali.Když se Kakashi s Gaiem přiblížili ,oba zjistili ,že je to Sasuke.,,Co ten tu?"šeptal Gai.Kakashi pouze pokrčil rameny.Sasuke stále kličkoval,takže bylo těžké ho sledovat.,,Neji nás možná nenajde."zapřemýšlel se ,když Sasuke zahnul prudce vlevo.,,Kage-bushim-nojutsu."zašeptal a jeho klon čekal na ostatní.
Sasuke se najednou otočil a stál přímo naproti Gaiovy ,Kakashimu a Leemu(připravenému k boji).Za chvíli doběhl i zbytek.,,Namám na vás čas."zašklebil se Sauke a zmizel.Neji nemeškal a našel ho nedaleko u velké skály.
Okamžitě vyrazil.Ostatní nepřemýšlely a byli těsně za ním.Doběhly ta za minutku.Sasuke něco mumlal a když se vypovídal ve skále se objevily malé dveře.Vešel.,,Jdem?"ptal se Přibyle Lee. Kakashi pouze přikývl a vyrazil.
Doběhli těsně,dveře se hned za nimi zavřely.Před nimi byla dlouhá chodba a postěnách byly čáry a kruhy.Nevedla jiná cesta a tak se vydali na průzkum.Šli radši pomalu, aby se nic nestalo.Došli na rozcestí.naráz se na sebe všichni podívali.,,No tak já a Asumo jde tudy."vyřešil situaci Kakashi a vydal se na levo.Gai s týmem běželi na druhou stranu.
Ino už přešlapovala na místě srazu.,,Nemá to cenu ,jdu domů."rozhodla a vyrazila cestou do Listové.Všichni jí následovali.Shikamarovi ale vrtalo hlavou,kde jsou ostatní,,Měli bychom se vrátit.Asuma chodí vždy přesně."zastavil se a čekal až se vymáčkne Ino.,,Proč?"nechápala jeho rozhodnutí.,,Já se vracím."otočil se Shikamaru a běžel zpátky.,,Jdi si,my jdem do Listové,že jo?"otočila se na Chojiho.,,No,Shikamaru má asi pravdu.Já se vracím."rozběhl se za ním.,,Tss?"pohodila hlavou Ino a vyrazila domů.Běžela pět minut a začala mít strach.(no blondýna…)Najednou něco zašramotilo.Strašně se lekla a běžela velikou rychlostí za svým týmem.Jakmile je dohnala Choji vybuchl smíchy,,Prohrál jsi."smál se Shikamarovi.Ten se jenom zaksichtil a taky se smál udýchané Ino. Ta nechápala pomalu začala raplit. Jak červenala Choji se smál čím dál tím víc.,,CO SI O SOBĚ MYSLÍŠ?"zařvala na celé kolo,až se jí oba lekli.Chvíli zaraženě stáli,ale nakonec znovu oba vybuchli.Ino se jen zamračila a vyrazila.Oba jí následovali s hlasitým smíchem.,,Jste blbý,takhle se prozradíme."zamumlala si pro sebe Ino.,,No někdy má pravdu."uklidnil se Shikamaru a šeptal Chijovi. Ten jenom přikývl a taky se přestal hlasitě chlámat.Došli na místo srazu,ale stále tam nikdo nebyl.,,Rozdělíme se a prohledáme to tu."navrhla stále uražená Ino. Oba přikývli a rozutekli se do stran.
Tým Gai došel na rozcestí.,,Nebudeme se rozdělovat,zkusíme prvně tuhle stranu a kdyžtak se vrátíme.Co říkáte?"použil svůj nablýskaný úsměv.,,JO"odpověděli jednohlasně.Tenten si ještě sundala sponu z vlasů,aby věděla, jestli náhodou nechodí pořád dokola a okamžitě je doběhla.Po stranách byly dveře.Všechny prohledali.Byla tam jenom postel a někdy i stůl.Znovu narazili na rozcestí.Tenten našla svoji sponu a pomalu se vraceli k východu.
Kakashi s Asumem běželi po dlouhé chodbě se několika dveřmi,vybavení pokojů bylo stejné jako u Gaie. Postel a někdy stůl s židlí.Doběhli na konec chodby.Nikde žádné rozcestí ani dveře.Museli se vrátit.Pomalu se loudali k východu,když už viděli Gaie někdo šel za nimi.Naráz se otočili a se zjištěním,že je to Orochimaru na sebe pohlédli.Gai okamžitě doběhl i se svým týmem.
,,Proč má pořád tu trapnou mašli kolem pasu?"ptala se šeptem Nejiho.,,Nevím,asi aby mu nespadly spodky."odpověděl. Tenten vyprskla.Za chvíli ticha přišel Sasuke,,Tak vy mi nedáte pokoj?"usmál se.,,Neboj tentokrát nejsi středem zájmu.Zazubil se Kakashi na Orochimara.,,Hmmm…ani nevíš jak je mi to líto."odklusal Sasuke.
Kakashi začal bojovat.Orochimaru přišel k několika ranám,ale Kakashi byl na tom podobně,možná hůř.Všichni bojovali z plných sil.Byli přesila ,ale i tak prohrávali.Oroksicht přizabil Nejiho,Tenten a těžce zranil Gaie.Museli po dvou hodinách utéct.Vyběhli z úkrytu a okamžitě se utábořili,aby mohli vyléčit rány.,,Kurňa."kopl do kamene Kakashi a bolestí hopsal po jedné noze.Připravili tábor,došli pro vodu, a léčili Tenten ,Nejiho a Gaie. Lee se málem rozbrečel a proto byl pověřen,nalézt Shikamaru a zbytek.
,,Shikamaruuu!"řval po lese ,aby na sebe upozornil.První našel Chojiho a nakonec všechny tři.Cestou k táboru jim popisoval útok.Ino nevěděla,jak si zacpat uši,aby ho nemusela poslouchat.Shikamaru byl zažraný do popisování a Choji chroupal čipsy.
,,No konečně!" přivítali je s nadávkou.Tenten byla v bezvědomí.,,Asi to nepřežije."řekl smtně Kakashi.Leemu tekly slzy po tváři,Neji byl taky v bezvědomí,ale nebyl na tom tak zle.Krvácení se dalo zastavil a rána na čele způsobila pouze otřes mozku.Za to Tenten krvácela silně na břiše a noze.,,Uvidíme ráno."řekl Kakashi a přikryl oba dekou.sám si lehl a opřel se o strom.Lee si utřel slzy a také si lehl.Shikamaru Nevěděl co se děje,ale šel se projít.Ino ho nemohla nechat samotného a šla mu dělat doprovod.Choji si sedl k ohni a chroupal.Západ slunce ještě dramatizoval situaci.Vše bylo smutnější.
Gai se probral sedl si a znova usnul.Kakashi se ani nesmál.Nešlo to.Noc byla dlouhá.Delší než všechny jiné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 17. května 2008 v 9:38 | Reagovat

Kawaii.Rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama