Sand Love-kapitola 21

17. května 2008 v 12:10 |  Povídky
Po hale se ozvala rána.Tanja už spala přes osm hodin a okamžitě stála na nohou ,aby zjistila co se děje.Zvuk se ozval od jedněch dveří.Pomalu se plížila s katanou v ruce.Otevřela dveře a začala se smát Sasorimu ,jak sbírá střepy sklenice a talíře.,,Co to děláš?"ptala se,při zjištění,že není v nebezpečí.Sasori se začervenal,,Nic zajímavého." Pozvedal všechny střepy a hodil je do koše.,,Aha."usmála se Tanja a šla se podívat ,jak je venku.Sasori tam ještě něco kuchtil.
,,Tady je krásně."oddychla si ,když vylezla na sluníčko a jemně pofukoval vítr.Rozpustila si vlasy ,aby je nechala vlát po směru vánku.Sedla si ke stromu a dívala se jak po dlouze krouží ptáci a veverka poskakuje po stromě.Slunce nebylo vysoko nad obzorem a ještě mělo červený odstín.Zavřela oči a vybavila si Gaaru-Jeho červené vlasy,modré oči,jemné polibky.Strašně chtěla být s ním.Zvedla se a šla si pro věci.
Dala si katanu na záda,svázala vlasy do copu,,Co tu chceš?"ozval se nepříjemný hlas z jejími zády.Otočila se.,,Jak jsem mohla zapomenout,že chybí Pein."nadávala si v duchu.,,Ta je tu se mnou."přišel Sasori se snídaní(jestli se tomu dalo tak říkat).,,Jo a proč má tohle?"strhl jí čelenkou se znakem Konohy. ,,Dej to sem."vytrhla mu to z ruky a uvázala si to zpátky do vlasů.,,Táhni!"ukázal na východ.Tanja si dobalila věci a beze slov odešla.
Šla pomalu a ještě nebyla daleko od úkrytu a uslyšela výkřik.Neotočila se.Běžela domů.Celou cestu jí vrtalo hlavou co se stalo.Misi nesplnila.Přežili to tři.(možná dva)Do Kohohy doběhla s klidem a zašla za Tsunade.,,Brý den."pozdravila jako obvykle.,,Ahoj."pozdravila poprvé za dobu co je Tanja v Konoze hokage. Byla otočená k oknu a její hlas zněl dost smutně.
,,Mise splněna."oznámila jí po minutě ticha a chtěla jít.,,Tanjo počkej."Otočila se na židli.Po její tváři stekla jedna slza ,kterou utřela do rukávu a zvážněla.,,Jak jsi byla na misi Tak Písečnou napadli tři členové Akatsuki…."chtěla něco doříct.,,Ne.to není možné."pochopila o co jí jde.,,Ale vždyť jsem je zabila."nechápala nic.Slzy jí tekly po tvářích velkou rychlostí a smáčeli jí oblek.,,To bylo asi než se vrátili.Yuuhi mi všechno řekla.Je mi to moc líto."nemohla se Tanji podívat do očí.,,Musím ho ještě vidět."řekla a zmizela.,Počkej."volala za ní Tsunade,ale Tanja už jí neslyšela.
Okamžitě se vydala do Písečné.Běžela bez přestávky.Vítr jí vysoušel slzy a pohazoval s vlasy.Strhla si čelenku a hodila jí na zem.Jednou se odrazila a zůstala ležet v dlouhé trávě.Nechtěla už nic jiného než být s Gaarou.
Dorazila na poušť. Slunce bylo přímo nad ní a pálilo jí do zad. Běžela stále rychleji ani nevěděla kam.Cestu neznala,běžela podle srdce.Před setměním se vynořila velká brána Písečné.zpomalila,jemně našlapovala do měkkého písku a pozorovala černé vlajky na hradbách.Vešla do vesnice a když viděla všechny v černém ,jak stojí v řadě na konci je Temari vedle rakve,rozběhla se.
Všichni se po ní otáčeli.Prošla kolem Sakury s Narutem. Ani se na ně nepodívala.Šla už pomalu a doufala,že se spletla,že v rakvi není Gaara,ale někdo jiný.Že ho ještě uvidí.Že s ním bude do smrti.
Došla k rakvi.Ležel v ní Gaara ve svém obvyklém šatu,byl už studený a měl zavřené oči.Zhroutila se.Všechen se svět jí zmizel.Padala k zemi a doufala,že už se nikdy nevzbudí a nebo,že je to jen jedna z jejích nočních můr.
Temari stála s Kankurem za rakví.Naruto přiběhl na pomoct Tanji. Profackoval jí ,aby se vzbudila a donesl jí vodu.Sakura za ní nepřišla.Nechtěla,změnila se.Tanja ji vidět nechtěla.Bránila se poslouchání Temarinného proslovu.Zvedla se a šla na hradby.Zapadalo slunce ,sedla si na své oblíbené místo a koukala do červené záře.Připadala si jako by Gaara seděl vedle ní,jak kdyby znovu prožívala polibky s ním.Procházky nočním uličkami.Byli si hodně podobní a byli spolu šťastní.
Zvadla se a vrátila se zpátky.,,Byl to můj bratr,ale přesto jsme si byli cizí.Všichni jsme ho brali za monstrum a nespolečenského člověka…."měla stále proslov Temari.,,Ale za tohle on nemůže."zakřičela Tanja na celé kolo.Všichni se po ní otočili.,,Co čumíte. Nikdo z vás netoužil po tom ho znát ,tak si nestěžujte."stála pevně se slzami v očích.,,Kdo vlastně jsi?"ozval se nějaký chlap.,,Tanja."odpověděl za ní Naruto a postavil se za ní.,,Má pravdu.Gaara byl stejný jako každý z vás.Jenom to neuměl dávat najevo."zastal se jí.,,Ty jsi ta Tanja z posily proti Akatsuki?"vylezl a řady jeden vousatý chlap.Tanja přikývla.,,Něco ti pro tebe mám."Podal jí žlutou obálku s jejím jménem.Tanja si ji vzala a šla si ji přečíst na hradby.Pomalu se ploužila ulicemi jako ještě před několika dny s Gaarou. Vylezla na hradby a otevřela obálku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 18. května 2008 v 9:34 | Reagovat

*fňuk*To je smutný.Ale kawaii.Pls rychle pokráčko.

2 Týnuška111 Týnuška111 | Web | 19. května 2008 v 17:39 | Reagovat

TY PŘÍBĚHY VYMELŠLÍŠ TY???

3 Týnuška111 Týnuška111 | Web | 19. května 2008 v 17:41 | Reagovat

to je něco jako naruto...teda to je naruto ne???

4 Týnuška111 Týnuška111 | Web | 19. května 2008 v 17:41 | Reagovat

to je něco jako naruto...teda to je naruto ne???

5 Jane Jane | 19. května 2008 v 17:43 | Reagovat

Jo je,ale jsou to moje nápady.Ty příběhy jsou vlastně +/-můj život,jen ho dávám do postav z Naruta=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama