Sand Love-kapitola 22

19. května 2008 v 20:09 |  Povídky
Otočila ji vzhůru nohama a na dlaň ji vypadl stříbrný řetízek s přívěskem.Prohlédla si ho.Narubové straně byly vyryty iniciály T+G.Slzy jí stále tekly po tvářích velikou rychlostí a triko už měla na ždímání.
Najednou za sebou uslyšela kroky.Ani se neotáčela.Věděla,že to není Gaara,ale neměla sílu.,,Tak co,líbí?"sedl si vedle ní ten chlap co jí obálku dal.,,Jo,ale nevím co to znamená."hrála si s řetízkem mezi prsty.,,Ukaž,zapnu ti ho."Vzal jí ho z rukou a přiložil k výstřihu,aby ho mohl připevnit na její krk.,,Je to čínský znak znamenající lásku.Nechal ti ho udělat,jako dárek k narozeninám."díval se na hvězdy se zasněným výrazem.,,Moc tě miloval."řekl a otočil se na Tanju.,,Než umřel měl jedno přání."znovu se zakoukal do zářících diamantů daleko od nich.
,,Jaké?" otočila po něm hlavu a tmavýma očima se mu zakoukala do jeho zestárlých modrých smutných očí.,,Chtěl ,aby ses stala kazekage místo něj."Prohrábl se v kapse a vytáhl nějakou listinu.,,To je oprávnění.Jsi vyjímka a je na tobě jak se rozhodneš.Když tak příjď za mnou a vyřídíme to." Tanja ani nekývla.Nechtěla tady zůstat,ale bylo to jeho poslední přání.Slzy jí stále stékaly v potůčcích až do výstřihu a smáčely jí triko.,,Mě taky chybí."utřel si jednu slzu stékající po jeho vousech dolů.
,,Jdu si lehnout."vstala Tanja a vydala se dolů z hradeb.Šla pomalu.Každým krokem se rozhodovala,jestli zůstat nebo jít.Její bývalý pokoj byl obsazený a za Temari se jí jít opravdu nechtělo.,,Půjdu k Narutovi."rozhodla se a pomalu změnila směr chůze.
Klepání na dveře ho vzbudilo během chvíle.,,Co se děje?"promnul si oči a pustil jí dál.,,Můj pokoj je obsazený a já se potřebuju vyspat,jak vidím máš tu jednu postel navíc.Vadilo by ti kdybych.."rozmluvila se ,,Ne,vůbec."lehl si znovu. A zavřel oči.
Tanja si sundala mokré triko a také se zašila pod deku.Narutovo švidrání jí tentokrát bylo ukradené.Zachumlala se hluboko pod deku a snažila se usnout.Chrápání jí trochu rozesmívalo ,ale nebylo jí do smíchu.Měsíc osvětloval temný pokoj a hvězdy navodily nostalgickou situaci.,,Ne!"vrazila hlavu do polštáře a brečela.Vydržela to půl hodiny,ale nakonec usnula.
Zdál se jí sen o Peinovi,vraždě Gaary a pohřbu.,,Neeeee!"zazněl hlasitý výkřik chvilku po páté hodině ranní.Tanja se probudila sedě s rozkouslým retem a slzami v očích.Naruto si také sedl a pozoroval co se děje.Mžoural nemohl otevřít oči a usínal v sedě.
Tanja se oblékla.,,Pa. Vrátím se za týden."políbila ho na čelo,přikryla ho a vyšla ven.Slunce se pomalu klubalo nad obzor,ale byla trochu zima.Naskočila jí husí kůže,ale zvykla si.Vyrazila z brány bez ohlédnutí a běžela přímo k úkrytu Akatsuki.,,Ty hajzle."křičela do kilometrů prázdna a písku.Běžela stále rychle,ale už ne tolik,jako předtím.Znala dobrou zkratku,takže tam byla ještě ten den večer.
Nikdo tam nebyl.Prošla celý úkryt.Našla známky krve vedoucí do jedněch ze dveří.Vytáhla katanu a otevřela je a zděsila se při pohledu na zkrvaveného Sasoriho .,,Co se stalo?"klekla si k němu a ošetřila mu rány.Vzala ho kolem ramen a odnesla ho k nedalekému jezírku.Umyla mu zaschlou krev.,,Co se stalo?"zeptala se se slzami v očích,,šéf?"posadila se vedle něj.Sasori přikývl.,,Já ho zabiju."zvedla se nenávistně a odklusala zpět do úkrytu.,,Počkej!Šel kamsi za Orochimarem."zakřičel za ní.Vrátila se a sedla si vedle něj znovu.Z nenávisti se zase dostala do pláče.Sasori byl trochu mimo,,co je?"snažil se to pochopit.,,Zabil Gaaru."popotáhla a opláchla si obličej.,,Aha."zamumlal si pro sebe,protože ho nemohla slyšet.,,A co se stalo,že takhle zřídil tebe?"obrátila se na něj.,,To je jedno."snažil se zvednout.,,Seď."řekla mu ,když byla snaha marná.,,Přespíme tady.Co říkáš?" podala mu ruku ,aby se mohl zvednout.,,Jak chceš."Vyhrabal se na nohy.
Popošli hlouběji do lesa,Tanja rozdělala oheň a na chvíli se vypařila.Sasori si ohříval ruce a koukal na západ slunce.Tanja dělala to samé až na to ,že seděla vysoko na jednom stromně ,aby lépe viděla.
,,Tady jsi."usmál se Sasori ,když viděl štíhlou vysokou siluetu.Nemluvila .Přinesla dvě ryby,nabodla je na klacek a začala je opékat.,,Nemám hlad."odmítl večeři Sasori.,,Jak chceš."sedla si naproti a cpala se malou rybičkou.Hlady už málem švidrala. Najedla se a lehla si na záda.Nechtěla už brečet,ale při pohledu na stále ještě červenou oblohu jí slzy tlačil do očí,,Tanjo?"ozval se Sasori.,,No…."zakuňkla a opřela se zády o kmen stromu.,,Jaké to je milovat?"překvapil ji nepochopitelnou otázkou.Koukala i se jí zastavily slzy.,,Pěkné i strašné."odpověděla pochvíli.,,Aha."zavřel oči Sasori a dělal ,že spí.Tanja ještě dlouho koukala na hvězdy až oba usnuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 20. května 2008 v 20:18 | Reagovat

Kawaii a smutný.RYchle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama