Sand Love-kapitola 7

1. května 2008 v 14:44 |  Povídky
Tanja se vymluvila na přípravy a šla se naposledy před odchodem podívat na hradby.Chtěla být sama,všechno si projít,promyslet a pochopit.Najednou ji však někdo zezadu zakryl oči.Tanja sebou škubla,ale poddala se krásné romantické situaci.Oba mlčeli,Tanja tajně doufala,že je to Gaara,měli hodně společného a taky se jí hodně líbil.Odkryl ji oči a obešel,Tanja měla oči stále zavřené.Když je pomalu otevřela stála naproti Gaarovi,který měl o ni opřené čelo.Stáli jak přikovaní beze slov si hleděli do očí.
Najednou byl slyšet křik,neměla čas,věděla,že musí jít.Jemně Gaaru políbila,otočila se,nasadila masku,popravila si katanu a utíkala za řevem.Do davu se vmísila bez problémů a jakmile dostaly co chtěly,utekly.Nikdo nepoznal,že k nim Tanja nepatří.Hodně kličkovaly,různě se rozdělovaly a zase spojovaly,kladli pasti,jen aby je nikdo nenašel.Do úkrytu,který byl podle očekávání vysoko nad zemí a nedaleko se nacházel potok,dorazily po půl hodině vytrvalého běhu.
Cítila se cizí,hnusil se jí způsob jejich života.Všechny znala a bez problémů se přidala do rozhovorů o dalším útoku,radila jim a pomáhala s úklidem,jen aby už byla zpátky v Písečné.První příležitost promeškala,chtěla si alespoň nakreslit obrázek potok z ptačí perspektivy.
Kakashi mě asi nenašel pomyslela si ,když měla celou noc hlídat a nikde se nehnul ani list.
Ráno se prý měla jít prospat,ostatní odešli na výcvik,pomalu proklouzla kolem spících hlídačů,,těm to teda jde"pomyslela si a potichu se smála.Pak už jenom utíkal a utíkala,dokud neproběhla bránu Písečné se ani jednou nezastavila.Doběhla přeed svůj pokoj a zhroutila se.Sakura něco zaslechla.Vyběhla před pokoj a jakmile uviděla Tanju utíkala pro Kakashiho,myslel si ,že tam zůstala a zradila je.Odnesl ji do pokoje a nechal vyspat.
Jak se probrala všimla se ,že vedle ní někdo sedí a svírá její dlaň.Ještě než otevřela oči,byla si jistá ,že to není nikdo jiný než Gaara.
,,Jak dlouho tu sedíš?"zeptala se tiše, protože její hlasivky ještě spaly.
,,Asi dvě hodiny.."odhadl Gaara čas ,který strávil u Tanji. Zase oba mlčeli.
,,Tak jsi si myslel ,že se nevrátím?" zajímala se jak moc ji Gaara věří
,,Ne!"prohodil a zase mlčel,pomalu si Tanju prohlížel.Její tmavé oči,fialové vlasy a něžný úsměv.Také se usmál naklonil se k ní a pošeptal ,,Dokud mě nezklameš , tak ti budu věřit."
Tanja toho jako správná holka využila k polibku.Po chvíli uslyšela tichý smích.Gaara se zvednul. A když zjistili ,že na ně celou dobu civí Naruto se Sakurou,kteří přišli navštívit Tanju,byli oba rudí jak raci.Gaara se zvednul a beze slov odešel.
Sakura si sedla na místo kde před chvílí ještě seděl a omluvila se Tanji. Ta se usmála a pohodila rukou.Povídali si o všem co zažily za tu dobu co se neviděly.Smály se a dělaly si srandu samy ze sebe navzájem.Pak přišel Kakashi a bylo měli po ptákách.Už nepustil ke slovu nikoho jiného než Tanju a vyžadoval všechny podrobnosti.Byl to asi hodinový výslech ne ji propustil na vzduch.
Nedal ji čas ani na dokreslení obrazu,který v úkrytu nestihla.bál se ,že zaútočí dřív,než budou připraveni na protiútok.Museli se dohodnout na plánu.Pak je propustil úplně.
Naruto,Sakura a Tanja si vyšli na procházku, aby se znova nasmáli a až se setmělo se rozešli. Sakura šla s Narutem spát a Tanja se vydala na hradby,čekala ,že tam potká Gaaru. Pomalu se toulala městem,než se úplně setmělo.Vylezla nahoru a pozorovala jak zapadá i poslední kousek slunce.Byla natolik zasněná,že ani neslyšela někoho přicházet.Nebála se,nemohl to být nikdo jiný než Gaara.Seděli vedle sebe ,nemluvili,jako většinou.
,,Kdy se budete vracet do Listové?" probere ji ze snění Gaara.
,,Nevím,ale nejspíš,až splníme misi"po kraji se znova rozlehlo ticho. Tanja se nalepila na Gaaru a dodala ,,Nejradši bych,kdyby neskončila nikdy."Ticho už nerušilo nic dobrou hodinu. Potom už byla oběma zima. Zvedli se a v objetí sešli z hradem potulovali se městem k domu kde měla Tanja pokojík,tam se rozloučili a každý si šel po svým.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 3. května 2008 v 12:37 | Reagovat

Kawaii povídka.Pls přidej rychle další dílek.

2 kioko kioko | 3. května 2008 v 14:40 | Reagovat

super..kdy bude dalsi dil?

3 sakura 3021 sakura 3021 | 10. července 2008 v 10:10 | Reagovat

moooooooc.........krasny.........:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama