Sand Love-kapitola 9

3. května 2008 v 18:46 |  Povídky
Než se vzpamatoval měl katanu v ruce před sebou ananas . Pomalu katanu položil vedle sebe,ale za chvíli ucítil jinou katanu na svém krku . Krátce se podíval na majitele. ,,Opovaž se!" řekla mu výhružně Tanja a katanu oddělala Naruto vzal svou katanu znova do pravé ruky a pomalu si ji prohlížel.
,,Chyť ji pevně do obou rukou!" poradila mu Tanja kamarádsky.Naruto udělal co mu řekla a s obavami katanu chytil do obou rukou. Ta už Tanja nevydržela a vybuchla smíchy .Komický pohled na Naruta s katanou,rozesmál i Sakuru s Kakashim ,kteří tomu všemu přihlíželi.,,Ty by jsi je odradil už na pohled,ani by jsi nemusel bojovat!"udělala si z něho srandu Sakura.
,,Tak si to pojď vyměnit!"nabídl ji Naruto,ale Sakura s díky odmítla.Naruto se zatvářil dost uraženě,rozmáchl se a chtěl seknout,jenže Ta ja byla rychlejší chytla ho za ruku a tím zastavila jeho útok na nevinný ananas.
,,Počkej,zase tolik ananasu nemáme."usmála se Tanja
,,No a proč ho nemůžu rozseknout?To s ním budeme provádět něco jiného nebo je tu na okrasu?"nechápal Naruto
,,Ne budeš ho muset rozseknout,ale trochu jinak,dvakrát a to ještě když bude v pohybu!"Naruto vytřeštil oči,div že mu nevypadly z důlků.
,,Si věříš!"procedil nenápadně mezi zuby.
,,Nejprve trochu teorie…."začala mu vysvětlovat krok za krokem postup při sekání.Celou dobu pečlivě,ale nechápavě poslouchal.Když mu to ukázala na letícím ananasu v praxi,zděsil se natolik,že málem utekl.
Sakura se smála a nemohla přestat,Kakashi se usmíval nenápadně,aby Naruta podpořil.
Na poprvé se do ananasu ani nestrefil.Na podruhé se mu to povedlo na výbornou ,ale to je co se úspěchů týče asi vše.Poté co zničil všechny zdaleka dovezené ananasy,vzdal to.Tanja chvíli přemýšlela a poté co ji ,podle pohledu,napadlo, se vzdálila.
Když se vrátila v objetí s Gaarou,nikdo nechápal.Gaara si sednul kousek od Naruta a z písku začal tvořit něco vzdáleně podobné ananasu.Naruto pochopil a znovu poctivě cvičil.
Asi po dvou hodinách usilovné práce mu to šlo docela dobře.
,,Dobrá.A teď se vrhneme na obranu!"vyvedla Tanja Naruta z představy volně stráveného odpoledne.
,,C-co že?"vykoktal ze sebe překvapený Naruto.Tanja se mile usmála.
,,No tohle s tím ananasem byl útok.Ale bez obrany se neobejdeš!"Sakura se znova svíjí smíchy a teď už se neudrží ni Kakashi s Tanjou.Naruto se přidá za chvíli a smějí se asi pět minut.Až do té doby než je Tanja přeruší a nutí Naruta pokračovat.Sebere mu katanu,zacvakne ji do pouzdra a vysvětlí mu co má dělat.
,,Musíš použít techniku stínových klonů aby ses nezranil,a jenom se vyhýbat útokům-žádné zbraně!"
,,Kage bushin no-jutsu!"do ticha se rozezvučel Narutův výkřik a než opadl rozvířený prach,stály před Tanjou desítky kopií Naruta.
,,Výborně,můžeme začít!"Tanja vytáhla svoji katanu z pouzdra a zeptala se Naruta pro jistotu ,,Víš co máš dělat?"Naruto pouze přikývl a postavil se metr před Tanju. Ta jedním tahem zneškodnila první kopii. ,,Musíš být rychlý!" poučila ho a na podruhé už mu to šlo lépe. Ale stejně tam zůstal za pět minut jen on sám.
,,To by pro zatím stačilo, s katanou ti to půjde lépe.A teď poslední věc-jak zbavit soupeře katany."Naruto poctivě poslouchal i další Tanjino vyprávění.
Potom mu podala jeho katanu ,,Zaútoč na mě!" rozkázala mu.Naruto nejdřív nechtěl,ale když přitvrdila,sekl před ní katanou a než se nadál,katana ležela pět metrů od něj.Naruto civěl jak vyoraná myš,Tanja se jen usmála a pomohla mu s odhazováním nepřítelovy katany. Hodněkrát se hluboce pořezal,ale díky Sakuře mohl cvičit další hodinu,než se mohl srovnat s Tanjou.
,,Už běž spát nebo se zítra nepostavíš na nohy!"usmála se Tanja a poslala ho už v šest hodin do postele,Naruto poslechl a šel si lehnout.
I Tanja byla unavená,ale lehnout si nešla.Radši vzala sešit a šla znovu kreslit západ slunce na hradby.Byla to první chvíle za cely den kdy byla sama,kreslení ji přestalo za chvíli bavit,zavřela sešit a oči.Naslouchala tichu.
Když už málem usnula,někdo si vedle ní sedl.Neotevřela oči,předpokládala ,že je to Gaara.
,,Spíš?" s touto otázkou už Tanja oči otevřela se zjištěním , že to není Gaara,neusmívajícímu se Kakashi odpověděla ,,Ne,jen jsem relaxovala!"
,,Jsi dobrá učitelka." Pochválil ji
,,No ani ne ,ale Naruto je dobrý žák!"oba se zasmáli.,,Půjdu se ještě projít…"řekla Tanja ,rozloučila se a šla ulicemi směrem k domu Gaary .Nikde ho nenašla a tak se šla zeptat Temari.Cestou však narazila rovnou na Gaaru.
Oba se zastavili asi dva metry od sebe,Tanja popošla k němu a objala ho.Chvíli stáli nehnutě a pak se ruku v ruce pomau procházeli městem.
Když došli kousek od domu ve kterém má Tanja pokojík zastavili se
,,Už jdi spát,jsi hodně unavená."poradil ji Gaara a dal ji na čelo malou pusu na dobrou noc,Tanja se rozešla směrem domů,ale nakonec se stejně otočila a vrátila se ke Gaarovi,aby ho políbila.Byl to dlouhý a vášnivý polibek.který zakončil tak náročný den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 4. května 2008 v 9:23 | Reagovat

Kawaii.Fakt pěkný.Pls rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama