Sand love18

13. května 2008 v 18:26 |  Povídky
Už v šest hodin brzy ráno se Tanja bez problému vyhrabala z nemocničního lůžka.Rameno ji sice stále trochu bolelo,ale už nekladlo takový odpor k pohybu.Vstala ,uklidila nepořádek v pokoji,postavila na malý stolek zrcadko a začala si česat dva copy.,,Už zase o rok víc.No ani to tak nevypadá."zasmála se a přestala si česat copy.odploužila se k oknu a pozorovala dění venku.Pod jejími okny prošlo několik lidí a malé dítě se psem.Pofukoval vlahý vánek a rozcuchal jí do půlky zapletený cop.Zavřela okna,převlékla se a vydala se pomalu domů.
Cestou potkala Gaie se svým týmem.,,Kam razíte?"zeptala se.,,Ale Tsunade zas otravuje."zasmál se Rock Lee a dobíhal ostatní.Tanja se jen usmála a pomalu se loudala dál ,do středu vesnice.,,Tanjo počkej!něco pro tebe mám."volal za ní známý hlas.Tanja se otočila a Kakashi do ní vpálil v plné rychlosti.,,Au.Neumíš dávat pozor?"žduchla do něj když se vyhrabala na nohy.Kakashi se usmál,,Sorry.Něco tu pro tebe mám."podal jí podlouhlou štíhlou věc .
Tanja se první ostýchala,,A k čemu to je?"zeptala se když ucítila,že je to na svou délku lehké.,,Nedělej,že dnes nemáš narozeniny."zasmál se,,No rozbal to."poradil ji ,jak kdyby ji to nenapadlo.Tanja roztrhla bílý papír a vytáhla nádhernou fialovou katanu.Na rukojeti měla draka a čepel byla lesklá a ostrá.
,,To nemůžu."vrátila Kakashimu katanu do ruky.,,Tanjo.To je dárek k tvé dvacítce.Ode mne ,Naruto a Sakury.Nech toho."pohrozil jí a vrátil ji zpět katanu.Tanja si ji beze slova vzala.Vytáhla ji a rychlostí blesku sekla za sebe.Strefila se do vysoké kytky.Ta stála ,vypadalo to ,že bez poškození,ale při menším zafoukáním větru,se skácela polovina stonku k zemi.Tanja utřela katanu a málem Kakashimu skočila kolem krku.Dárek dostala pouze jednou-když šla poprvé do školy,taťka jí věnoval novou katanu aby byla nejlepší.A to se mu povedlo-a byla strašně šťastná.Kakashi ji chytil kolem ramen a pomalu šli směrem k Tsunade.
,,Brý den."pozdravila při otvírání dveří.,,Jdete jako na zavolanou."mlela si zase Tsunade.,,Kakashi!"otočila se po loudajícím se senseiem,,Ty a Tanja jim pomůžete.Máte společnou misi.Zabít Orochimara."zatvářila se ,jako kdyby byli totálně neschopní.Tanja se zaksichtila a přikývla.,,Budete po dvojicích prohledávat krajinu a musíte najít jeho úkryt."všechny si pečlivě prohlédla.,,Na týmy se snad rozdělíte sami.Za hodinu máte sraz u hlavní brány."vyhodila je a ukázala na dveře.,,Tanjo ty počkej,musím s tebou mluvit."sedla si za stůl a trpělivě čekala až všichni odejdou.,,Co rameno?"zvedla se a přemístila se k oknu aby viděla co se venku děje.,,Ještě mě někdy zabolí,ale nemůžu ležet a čekat.Proč?"povídala si sama ze sebou,protože Tsunade byla zažraná do krajiny.
,,Jo a všechno nejlepší."otočila se z ničeho nic až se Tanja lekla.,,Děkuji."byla slušná.,,Pro tebe mám trochu jinou misi.Víš kde je úkryt Akatsuki?"vrátila se zpátky na židli.,,Ano"odpověděla nechápavě Tanja.,,Zvládneš je sama zabít?"vysvětlila ji trošku účel její mise.,,Nevím."odpověděla po pravdě.,,Vezmi si s sebou nějakého ninju z vesnice.",,Třeba Kakashi?"usmála se.,,Ne ten už má misi."zhatila jí plány.,,Ale já nikoho jiného neznám."prohlížela si smutně linoleum.,,Tak já ti někoho přidělím."prohrabala se listy na stole.,,Hmm…..no tak co třeba Kiba?"vytáhla trošku pokrčený papír.,,No a víš co?"podívala se na Tanju.,,Přidáš se k nim do týmu a bude to vaše společná mise."usmála se a papír znovu zahrabala.,,Shizune." Jen co se její výkřik rozlehl přicupitala jmenovaná.,,Zavolej mi tým8."poručila jí.Shizune se usmála a zase odcupitala.,,Nemůžu jít sama?"zeptala se,protože je neznala a nechtěla se s nikým seznamovat.,,Ne,je to moc riskantní."zašklebila se Tsunade a v tom okamžiku vešel do dveří tým 8 s Yuuhi v čele.,,Čau" pozdravila Tsunade.,,Mám pro vás novou misi.Tohle je Tanja,půjde s vámi,dobře ovládá katanu a genjutsu. Máte za úkol zneškodnit Akatsuki ."shrnula vše do dvou vět.
Byli tři.Postupně se s Tanjou seznámili.Hinatu si hodně oblíbila a Kiba se jí docela líbil,ale víc se jí zamlouval Akamaru. Všichni si docela padli do noty.Dali si deset minut na připravení a vyrazili pod vedením Tanji k Akatsuki úkrytu.
V Písečné bylo docela rušno.Přesně v poledne do vesnice vtrhnuli Akatsuki.Gaara seřval Sakuru,jakt o že si jich nevšimla a šel bojovat.Trochu se divil jejich počtu.Byli jenom tři-Itachi,Kisame a Pein.Sakura bojovala s Itachim. Poranila ho n rameni a rozsekla mu plášť na zádech,který už změnil barvu z černé na červenou,protože zranění na rameni bylo dost velké.I v boji už slábl.Radši pomocí nějakého jutsu zmizel.
Kisame zabíjel každého ,kdo se mu vpletl do cesty.
Naruto bojoval s Peinem,ale byl silnější.Měl rozříznutý ret a zraněnou nohu.Najednou se všichni Akatsuki vypařili.Zbyla po nich docela velká spoušť.Úklid dal na starost Sakuře.Byl dost vytočený.,,Ani uhlídat obzor neumí."nadával si Gaara pro sebe.Sedl si k oknu a pozoroval ,jak pomáhá s úklidem.Nakonec ho pohled na uklízející Sakuru rozesmál a šel si lehnout.
Kakashi se připravoval na cestu a šel se podívat za Tanjou.Prázdný pokoj ho udivil.Rozhodl se zeptat se Tsunade.,,Čau "pozdravil ,,Kde je Tanja?"Tsunade pozorovala dění venku a ani ho nezaregistrovala.Kakashi se naštval a šel ji poklepat na rameno.Sotva to udělal málem schytal facku,naštěstí se vyhnul a zeptal znova ,,Nevíš kde je Tanja?"usmíval se na vylekanou Tsunade.,,Poslala jsem ji na druhou misi."obešla ho aby si mohla sednout ke stolu.,,A jakou?"vyzvídal dál,,Zničit Akatsuki.Šla s týmem Yuuhi"vysvětlila mu.,,Ještě něco?" ,,Ne"otočil se a vyrazil ven.
,,Hm…Tak jinou misi.Ta mění názory snad podle nálady."zasmál se a si sbalit aby tam vyjímečně nebyl poslední.Zašel si ještě na ramen.Když se podíval na hodiny zjistil,že má dvě minuty zpoždění.,,Snaha byla."usmál se a běžel si pro věci.
Bafl batůžek a zdrhal k bráně.Když doběhl uviděl nasupeného Gaie a Asumu. Chtěl začít jednu ze svých oblíbených výmluv,ale někdo mu podkopl nohy,,Kde se touláš?"uklidnil se Gai a vyrazil.Všichni ho následovali.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám moje povídky

ano 90.5% (76)
ne 9.5% (8)

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 13. května 2008 v 20:05 | Reagovat

Kawaii.Rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama