Prosinec 2008

Happy New Year

31. prosince 2008 v 9:24 Blbosti
Táááákže.....už zase končí další rok a zítra bude nový...přeju všem svým eSbe,navšťevníkům a kamoška všechno nej nej nej nej,hodně zdrááví,Sťestí,úspěchů a aspoň minimum lásky.......


Konec reklamám......

30. prosince 2008 v 14:20 Blbosti
JESTLI VÁS TY REKLAMY NAD ZÁHLAVÍM ŠTVOU TAK,JAKO MĚ,DEJ SI TOHLE NA BLOG A PODEPIŠ SE....
Slipka/síííím@
Pink Girl...2:-*
Ni[C]oL.Qa-Av[R]!L.Qa
Avrilka
[morelka]
Avrill
Tajemná blogařka
Dom!n![cz]Qa
čerešničQa<3
Lady_Scene Girl *_*
LaDy.Kiminka♥
Heluška-helča
LO_oLitH~PrInCeSs
_MrS._EvíK_
°°Cut€ Cupak€$°°
NicOolenQa
°DomulenQa°
N♥k♥shk♥
Eliss
°°Sweet..LenicQa°°
Vamp.Lady
> Midnight Lady & Babe Doll <
Kimi-san Kioko Naomi Hatake

KakaVlk

28. prosince 2008 v 16:25 Obrázky


MoonGirl

28. prosince 2008 v 10:03 Obrázky

Pink girl

27. prosince 2008 v 11:36 Obrázky

Go on......

25. prosince 2008 v 19:37 Obrázky

SasuSakuNaru

25. prosince 2008 v 19:31 Obrázky

Kawai Gaara

25. prosince 2008 v 18:27 Obrázky

Team Hebi

25. prosince 2008 v 18:23 Obrázky

Gai a Lee

23. prosince 2008 v 9:52 | Jen |  Obrázky

Tým Gai

23. prosince 2008 v 9:48 | Jen |  Obrázky

Tým 8

23. prosince 2008 v 9:44 | Jen |  Obrázky


Obrázek “http://img216.imageshack.us/img216/3416/team8wall21xg.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Změna minulosti.......3.část-předposlední

20. prosince 2008 v 14:50 Povídky
Všichni postupně odcházeli z pokoje,až jsem zůstala s Itachim sama.Vyhrabala jsem se z peřin a opatrně se postavila.Otočila se k němu zády,sundala noční košili a natáhla přes sebe krátké černé šaty.Itachi si mě prohlížel a když jsem si na hlavu nasadila slaměný klobouk s korálky ,něžně se usmál.Odlepil se od stěny a pohledem vpitý do mých očí se ke mně přibližoval.
I bez sharingan jsem moc dobře věděla ,co chce udělat.Zastavil se přímo přede mnou a v očích mu zahrála otázka.V mých zase odpověď .Mírně jsem naklonila hlavu napravo a naše rty se spojily.Nejprve jsme se skoro ani nelíbali.Bylo to vzrušující.Stála jsem opřená o zeď a vyměňovala si něžné polibky s Itachim.

Kdybych za sebou neměla stěnu asi se mi podlomí kolena.Do pokoje proniknul vlahý vánek a pohrával si se záclonou i rudými závěsy.Itachi mě začal líbat na krku.Byl tak něžný,tak příjemný ,až jsem nemohla věřit,že ON může být vrah.Znovu vyhledal moje ústa,ale tentokrát jsme se líbali vášnivě a dlouze.Při jeho polibcích jsem ztrácela pevnou půdo pod nohama.Hrála jsem si s jeho černými vlasy a nebyla si jista ničím.ani budoucností ani přítomností.

S vrzáním se otevřeli dveře a jáskou přistiženě trhla.Do pokoje vešla Konan a nechápavě zírala na naši dvojici.Bez komentáře mimi na stolek položila katanu a moje oblečení.Změřila si zvědavým pohledem Itachiho a zase za sebou zavřela vrzající dveře.Vyprostila jsme se z Itachiho objetí,který se nenápadně usmíval Konaninu šklebu.

Hodila jsem sebou na postel až zaskřípala a zavřela jsem oči.Vybavila se mi minulost-táta s mamkou a dva kluci.Jediná vzpomínka na celou moji rodinu co mám.Při představě,že ten malý kluk co vždy chodil s tátou za ruku byl Sasuke se musím zasmát.Itachi trochu nechápe,ale vysvětlovat mu to nebudu.Stejně mi čte myšlenky.Zvedla jsem se do sedu a dívala se mu zpříma do očí.

,,Aimi?"přisedl si Itachi vedle mě,,Hm…"udělala jsem si z dlouhých tmavých vlasů ohon a opřela se zády o opěradlo.Itachi se na mě divně dívá ,ale nic neříká.Divné pozorovat jak přemýšlí nad zformulováním otázky.Mám problém v době dusit smích,ale na pohled jsem zůstala chladnou.Itachi zvednul oči od bílé peřiny a zadíval se do mých,,Kolik ti vlastně je?" zeptal se po chvíli ticha.Tohle už jsem nevydržela a vybuchla,,Neboj pedofil nejsi."odpověděla jsem mu se smíchem.Itachi pochopil,že se zeptal trošku blbě a usmál se taky.

Nahnula jsem se a znovu ho políbila.Itachi pochopil,že nemám náladu na otázky a jemně mě položil na záda.Opatrně ze mě sundal šaty a pořád mě líbal.Časem i na krku a po celém těle.Hravě jsem mu rozepnula plášť……

Ráno mě probralo slunce vyhřívající pokoj,Itachi vedle mě v klidu spal a tak jsem se zvedla,oblekla,dala za pás katanu a vydala se ven.U dveří sem se ještě otočila a zamilovaně koukla na Itachiho,ten se v klidu otočil na záda a dál snil.Pomalu jsem otevřela dveře,se snahou aby nezavrzaly,ale stejně se mi to nepovedlo a probudila jsem Itachiho.

Ospale zamžoural očima a opřel se o lokty,aby na mě lépe viděl.Požila jsem katanu na zem a šla mu dát pusu na dobré ráno.Z pusy se zase vyklubalo úplně něco jiného,takže jsme se ven vydali spolu,ale asi až po hodině.

Vyšla jsem z domu na prosluněnou louku.Nasadila jsem si klobouk a rozběhla se k nedalekému lesu.Itachi se jen hravě usmál a vydal se za mnou.Doběhl mě až u prvního stromu.
Opřela jsem se zády o strom a nadechla se lesní vůně.Itachi mě chytl za ruku a vyšli jsme po měkkém mechu ku středu lesa.Kolem nás se volně procházely srny a okusovaly trávu.Přitulila jsem se blíže k Itachimu a poslouchala,jak i vítr pohrává se stromy.Chvíli jsem se snažila přečíst si Itachiho myšlenky,ale asi jsem měla málo chakry.

Po stálem zastavováním,předháněním se,líbání a všeličho znovu dorazíme k jezírku.Tentokrát z druhé strany.Celý palouček osvětluje tlumené slunce a já si připadám jako v pohádce.Vysoký strom na břehu a voda průzračně čistá.Stojím na místě s otevřenou pusou koukám jak se Itachi pomalu prochází.

Opatrně jsem si sundala bundu a šla za ním.Očima jsem bloudila po nádherné slunečné krajině a přemýšlela nad celým včerejším dnem.Itachi si znovu sedl na vysokou větev nad jezerem.Klekla jsme si k průzračné vodě a umyla si obličej.Odlesk v hladině mě vyděsil,nade mnou postával Sasuke a jako vždy se arogantně usmíval.Rychle jsem se zvedla,ale nikdo za mnou nebyl.

Pohoršeně jsem se podívala na Itachiho,sundala si triko a pomalu se osvěžovala ledovou vodou.Slunce hřálo a jediné schlazení byl pomalý vlahý vánek.

Wolf´s rain

19. prosince 2008 v 18:03 Blbosti

taaakže.....předevčítem jsem rozkoukala nový anime......strašně se mi líbí a tak pár pictíků^^

Fíííí

17. prosince 2008 v 11:00 Obrázky


Kawai Itachi

16. prosince 2008 v 20:22 Obrázky

KakaKurenai

16. prosince 2008 v 9:32 Obrázky